Rüya tabiri ara

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Ocak 10, 2019 - Okuma süresi: 14 dakika

Rüyada yolculuğa çıkmak yakın zamanda birden fazla yolculuğa çıkmanızın gerekeceğine, ancak bu yolculukların sizi çok mutlu edeceğine ve her bir çıkacağınız seyahatin dönüşünde mutlu olacağınıza yorumlanır. Gideceğiniz yerlerde hayırlı işler yapabilir, ya da görüşeceğiniz insanlar ile yeni projeler üzerine konuşabilirsiniz. Rüyada yolculuğa çıkacağını görmek yaşadığınız yerden ar arda ayrı kalmak her ne kadar sizi üzecek olsa da, bir yandan da sürekli seyahat halinde olmak, zamanınızın çoğunu yolda geçirmek size iyi gelebilir. İş seyahatleri gündemde olabilir. Ya da birini sürekli ziyaret etmeniz gerekebilir. Çok uzun yolculuklar ile birlikte yeni başlangıçlar da söz konusu diyebiliriz.

Rüyada yolculuğa çıkmak ama gidememek dostlarınız arasında sırf kendi çıkarı için bir şeyler yapan ve sizi düşünmeyen, hatta sizi zor duruma sokan birini simgeler. Bu insan sizi kendi çıkarları için zan altında bırakabilir. Bencil biri yüzünden de hiç beklemediğiniz zorluklar ile karşılaşmanız olasılıklar arasındadır. İş ya da aşk hayatınızda yanlış kişiler yüzünden mutsuz olabilirsiniz. Bu nedenle kendi fikirleriniz kadar ailenizin de fikirlerini önemsemeniz çok daha hayırlı olabilir.

Başka bir yorumu da eğlenceli güzel olaylara, gönül gözünün açıklığına, ilim ve irfan sahibi olmaya veya o yolda başarı elde etmeye, beklenen hayırlı haberlerin gelmesine, duaların kabul olmasına, farklı dinlere, yaşam biçimlerine karşı meraklı ve bilgi sahibi olduğu için sohbetler de aranan kişi olduğuna delalet eder.Rüya anındaki diğer semboller ve yaşanan gelişmelere göre farklı yorumları olabilir.

Rüyada yolculuğa çıkmak için hazırlanmak insanlar arasında eşitliği sağlayan, kul hakkı yemeyip bununla birlikte insanların üç kuruşuna tavaf edip onlardan geçinmeyi amaç edinmiş kişilere karşı mücadele eden, ömrünün çoğunu yardıma muhtaç insanlara adayıp hayatını ibadetle geçiren kişilere delalet eder.

Rüyada yolculuğa çıkamamak içinize sinmeyen hiçbir şeyi yapmamanız yönünde uyarıdır. Özellikle size uygun olmayan bazı alınmış kararlar yüzünden pişmanlık duyabilirsiniz. Özellikle yanlış kararlar yüzünden hayallerinizin dışında şeyler yaşayabilirsiniz.

Rüyada yolculuğa çıkacakken vazgeçmek rüyayı gören kişinin hayırlı kısmetli bir işe başlayacağına, şansının her daim olacağına, yaptığı tüm işlerde büyük kar elde edip maddi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine, yaptığı hazırlık süresince bir çok şeyin planını yapıp o planlar çerçevesinde hareket edeceğine yorumlanır.

Rüyada yolculuk için valiz hazırlamak olması imkansız olan işleri hayal edip onların var olacağı ümidiyle yaşayacağına, elde ettiği tüm kazançları o işe yatırım kazancını havaya atacağına işaret ederken bun rüya sahipleri çabuk etkilenen, düşünmeden hareket eden, sabırsız kişilere yorumlanır.

Rüyada otobüsle yolculuk yapmak kendi çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda hareket ederek, çevresindeki insanlara gözünü kırpmadan zarar vereceğine, kazançlarını har vurup har savurarak ileriye dönük yatırımlar yapmayacağına, düşüncesiz bencil davranışları yüzünden çevresindeki insanları kendisinden soğutarak yalnız kalacağına fakat ilerde bu yaptıklarından çok pişmanlık duyacağına yorumlanır.

Rüyada uçakla yolculuk yapmak yakın zaman da devlet makamından biriyle tanışıp çok istediği bir hayalini gerçekleştireceğine, devlet makamın da bir yer edinip mevki sahibi olacağına, zorlu, aşamalı, bilgi ve yeterlilik gerektiren bir işe talip olmaya sonunda da garanti ve kalıcı bir makam sahibi olmaya delalettir.

Rüyada yol hazırlığı yaptığını görmek; hayırlı bir işe ve bu işten fayda görmeye, kişinin hayatıyla ilgili bir konuda karar vereceğine, sorunları için çözüm yolu bulacağına, isabetli kararlar almaya, huzur ve mutluluğa kavuşacağına yorumlanır.Kişinin rüyada yolculuk hazırlığını isteksiz yapıyor olması; almak üzere olduğu kararın doğruluğundan emin olmadığına ve bu konuda endişe duyduğu için, konuyu yeniden düşünmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada yolculuk için bilet aldığını görmek kişinin hayatıyla ilgili aldığı karardan memnun olduğuna, isteklerine kavuşmaya, sevinçli güzel haberler almaya, yoğun bir iş hayatından sonra tatile çıkmaya, gelecek misafirlere tabir edilir.

Rüyada trenle yolculuk yapmak çekingen davranan, kendine güvenmeyen, başarısız olmaktan korkan, yaptığı tüm işlerde korkarak davranan içine kapalı bir kişi olduğuna işaret eder. Bu rüya aynı zaman da kişinin istek dışı bir işe girip bu işte büyük zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada gemi ile yolculuk yapmak işlemiş olduğunuz günahlardan arınıp artık tövbe etmeniz gerektiğine aynı zamanda çevrenizde müşkül olan birilerine yardım edeceğinize tabir edilir.

Rüyada Seyahat etmek; rüya sahibinin tatile çıkmak istediğine, ufkunu genişletmeye, hayatında bazı değişiklikler yapmak için arayış içinde olduğuna ve yaptığı seyahatin niteliğine göre farklı yorumları olabilir.Kişinin kendini bu dünyaya ait hissetmediği için mutsuz olduğuna ve bundan dolayı arayış içinde, farklı deneyimler yaşamak istediğine, umutsuzluğa bazen de hayal kırıklığına yorumlanır.

Rüyada deniz yolculuğu yapmak özgürlüğe duyulan özleme, duygu ve düşüncelerde değişikliklere, ticarette bol kazanca, bolluk ve berekete, duygusal olarak aydınlanmaya, huzura bulmaya, sezgisel olarak aydınlanmaya, sıkıntıların geride kalmasına delalet eder. Ayrıca denizde yapılan yolculuğun gidişatına göre farklı yorumları da olabilir.

Rüyada sevgilisi ile yolculuğa çıktığını görmek ilişkilerinin evlilik ile sonuçlanmasına delalet eder. Yolda yaşanan gelişmelere göre farklı yorumları olsa da, ilişkilerinin belli bir olgunluğa ulaştığına ve birlikte paylaşılacak olan yaşama ve o yol üzerindeki engellerin veya güzelliklerin habercisidir.Rüyada gidilmek istenen yolda sevgili ile buluşamamak; ilişkilerindeki engellere, bir süre daha beklemeleri gerektiğine veya durup yeniden düşünmeleri gerektiğine tabir edilir.Eski sevgili ile yolculuğa çıktığını görmek; kişinin ayrıldığı için pişmanlık duyduğuna ve ona karşı hala içten içe hisler besleyip, unutmadığına delalet eder.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak kişinin rüyada uzak bir yere yolculuğa çıkması; maksadına ulaşmak için biraz beklemesi gerektiğine, uzak olan yolun, çabuk bitmesi; kişiye zor gelen bir işinde kolaylıkla başarıya ulaşmasına yorumlanır. Rüyada hasta bir kişinin uzun bir yolculuğa çıktığını görmesi; tez zamanda şifa bulacağına delalet eder.Güzel bir yolculuğa çıktığını görmek; kişinin hayatında değişiklik yapmak istediğine ve bunun için uygun zamanın geldiğine yorumlanır. Rüyada güzel bir yolculuk yapmak ve keyif almak; iş hayatında karlı işler elde edeceğine, muradına nail olacağına, iş değişikliğine veya mekan değişikliğine yorumlanır.

Rüyada bir yola gitmek için hazırlık yaptığını görmek; gerçek hayatta bir seyahat olabileceği gibi, kişinin bundan sonraki hayatında bir çıkış yolu aramakta olduğuna işaret eder. Rüyada aydınlık bir günde, temiz kıyafetleriyle yola çıkan kişi, hayırlı bir iş imkanına kavuşur ve her şey kendi istediği gibi ilerler.Rüyada yolculuğun bittiğini görmek; kişinin maksadına ulaşıp, istek ve arzularına kavuşacağına delalet eder.

Yaya olarak yolculuğa çıkmak risk almaktan kaçınan bir kişiliğe sahip olduğuna ve bundan dolayı, yavaş ilerleyen ve fazla efor harcamasını gerektiren işlere yorumlanır.Rüyada kişinin akraba veya arkadaşlarından biri ile yolculuğa çıktığını görmesi ve yolculuğun niteliği, ilişkileri veya aralarındaki güven gerektiren durumların hangi boyutta olduğuna dair bilgiler içerir ve önemli bir rüyadır.

Rüyada yol görmek genel olarak hayırla yorumlanır ancak görülen yolun durumuna göre farklı tabirleri olabilir.Rüyada görülen yolun temiz ve düzgün olması; sevinç yaratacak gelişmelere, yolun karışık ve soluk renklerde olması, karamsar ve kasvetli bir döneme, çamurlu ve dikenli yollar, varılmak istenen noktada hayır olmadığına veya sürekli karşısına çıkacak olan engellere yorumlanır.Rüyada altın bir yolda ilerlediğini görmek; kişinin çok şanslı olduğuna ve dileklerinin kabul olacağına, maddi ve manevi bolluk için de yaşamına devam edeceğine, iyi ve doğru işler yaparak çevresinde örnek kişi olarak gösterilmeye delalet eder.

Rüyada yolcu olmak kişinin belirlediği hedefleri veya ne istediği konusundaki belirsizliği temsil eder. Bazen de rüyada yolculuk yapmak istediğimiz konuların hangi engellere takılacağını veya kolaylıkla gerçekleşeceğine dair bilgiler verir.Yolda olmak varılacak hedefin belirlenmiş olmasına, bir halden, başka bir hale geçmeye delalet eder. Yolculuk esnasında yanınızda bulunan kişiler ile de ilişkili olduğundan yolculuk esnasında yanınızda bulunan insanların ahlak ve maksatlarını anlamaya yardım eder.Kişinin rüyada yolculuk yapması, farkında olmadığı bazı durumların farkına vararak hayatında değişiklik yapacağına veya yol ayrımını belirleyerek ilerlemesine tabir edilir.

Rüyada sevdiği insanla yolculuk yaptığını görmek : Kendisine ve sevdiği kişiye daha fazla vakit ayırmanın ona verdiği değeri daha iyi şekilde ifade etmenin mücadelesi içinde olduğuna, onunla daha fazla görüşmek için tüm şartları zorladığına.

Rüyada yol hazırlığı yaptığını görmek : Hayırlı bir işe başlayacağına.

Rüyada başbakanla yolculuk yaptığını görmek : Zorlu, aşamalı, bilgi ve yeterlilik gerektiren bir işe talip olacağına sonunda da garanti ve kalıcı bir makam elde edeceğine.

Rüyada yolculuk için bilet aldığını görmek : Mutlu bir haber alacağına, yeni güzel bir işe başlayacağına, hayatta ön sıralarda olmak için uğraştığına ve bunun sonucunda bir bedel ödeyeceğine.

Rüyada tanımadığı biriyle yolculuk yaptığını görmek : Hiç bilmediği, daha önce tecrübe etmediği dolayısıyla da çekine çekine bir işe kalkışacağına, iş konusunda dikkatli olması gerektiğine.

Rüyada yalın ayak yolculuk yaptı­ğını görmek : Ödemeye güç yetiremeyecek kadar borçlanmak zorunda kalacağına.

Rüyada eşiyle yolculuk yaptığını görmek : Eşler arasındaki sevginin, sadakatin, tutkunun, uyumun ve birlikteliğin ilelebet ilk günkü gibi kalıcı olacağına ve yıllar geçtikçe çiftlerin birbirine duydukları aşkın artacağına.

Rüyada traktörle yolculuk yaptığını görmek : Emekliliğinde bir köy evinde yaşamak, bağla bahçeyle uğraşmak istediğine, insandan, gürültüden, karmaşadan, dedikodudan uzak vakit geçirmek istediğine.

Rüyada feribotla, gemiyle yolculuk ettiğini görmek : Sağlıkla ilgili sorunlarının geride kalacağına veya hasta bir yakının varsa sağlık haberlerini alacağına.

Rüyada Umreye yolculuk yaptığını görmek : Gerçek anlamda umre ziyareti yapmak istediğine ve bunun için birikim yaptığına ve doğru zamanı beklediğine.

Rüyada otobüsle uzun yolculuk yaptığını görmek : Sebat etmeyi gerektirecek, her geçen gün emeline daha fazla yakınlaştıracak ve zamanın kendi hayrına ilerleyeceği bir dönem yaşayacağına.

Rüyada deniz yolculuğu yaptığını görmek : Gözünü yollarda bırakan, onu tatlı ve telaşlı bir bekleyiş içerisinde bırakan bir haberin ya da bir insanın varlığına.

Rüyada yaya olarak ve yanına bir şey almadan yola çıktığını görmek : İşlerin bozulmasına, arzu edilenin gerçekleşmemesine.

Rüyada ailece yolculuk yaptığını görmek : Aileye duyulan özleme, onlardan uzak geçirilen zamanların acısını çıkarmanın heyecanı içinde olmaya ve onlara doymak için gün saymaya.

Rüyada bisikletle uzun yolculuk yaptığını görmek : Zevklerine yönelik bazı düşünceler içinde olduğuna. Sorunlarından uzaklaşarak yorgunluk atacağı, sakinleşeceği ve ruhen şifa bulacağı bir yere giderek keyifli günler geçireceğine.

Rüyada tek başına yolculuk yaptığını görmek : Çoğunlukla kendisiyle baş başa kalmak istediğine, bundan büyük keyif aldığına ve mümkün olduğunca tüm planlarını kendi hayatına uygun şekilde yaptığına.

Rüyada trene binip yolculuk yaptığını görmek : Temkinli adımları sayesinde kolay kolay darda kalmadığına, üzülüp, sıkıntıya düşmediğine en önemlisi bu sayede hayal kırıklığına uğramadığına.

Rüyada zamanda yolculuk yaptığını görmek : İmkânsız istekleri olduğuna ve kendisinin bunların gerçekleşmeyeceğini bildiğine ona rağmen sadece hayalini bile kurmaktan mutlu olduğuna.

Rüyada tır ile yolculuk yaptığını görmek : İmkânlarının kısıtlı olduğuna, bu nedenle daha fazla çalışma ihtiyacının ve mecburiyetinin olduğuna bu durumda bazı lükslerinden hatta haklarından feragat etmesi ve fedakârlık yapması gerekeceğine.

Rüyada yanına erzak alıp bir va­sıtaya binerek yolculuğa çıktığını görmek : Arzulanan şeyin gerçekleş­mesine ve mevcut işleri yoluna koy­maya.

Rüyada arabayla yolculuk yaptığını görmek : İş veya aile ile ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir isteğin gerçekleşeceğine, iyi niyetlerinden birini yaşamasının kendisine nasip olacağına.

Rüyada kardeşle yolculuk yaptığını görmek : Birbirinden ayrılmayacak kadar sıkı bağlar ve ilişkiler içinde olan kimselerin kafa kafaya vererek güç birliği ile bir maksadı yerine getirmek istediklerine.

Rüyada uzay gemisine bindiğini ve uzay yolculuğu yaptığını görmek : Huzura ereceğine, bu hali ile çevresindekilere de olumlu düşünceler aşılayacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3507