Rüya tabiri ara

Rüyada Yol Aramak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yol aramak, rüyayı gören kişinin hedeflediği bazı işlerin yerine ulaşması için gerekten uzaklaştığına ve bu sebep ile arzu ettiği neticeyi alamayacağına delalet eder. Rüyada yol arakam aynı zamanda dini açıdan da eksiklerin bulunduğuna ve bu sebep ile yolunu şaşırarak günaha girmeye delalet eder.

Rüyada Harita Üstünde Yol Aramak

Rüyada harita üstünde yol aramak, rüyayı gören kişinin aceleci davranan bir kişiliği olmadığına atacağı adımı ve sonrasında karşılaşabileceği olayları önceden görmek için durup düşündüğüne ve buna göre alması gereken karara karar verdiğine, her daim temkinli olduğuna ve olası kötü durumlara karşı da önemle alarak devam ettiğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada harita üstünde yol aramak, rüyayı gören kişinin tecrübeli bir kimseden nasihat ve yardım alacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Adres Sormak

Rüyada adres sormak rüyayı gören kişinin iş yaşamında atmış olduğu bazı adımları tam olarak emin olmadan atacağına ve alınan yanlış kararlar sonrasında doğru yolla kavuşmak için aile büyüklerine danışacağına delalet eder. Aceleci ve telaşlı davranışlarda bulunmak manasına gelen bu rüya uyarıcı olup, özellikle geleceği etkileyecek olan kararların alınmasında dikkatli olunması gerektiğine tabir olunur.

Rüyada Yol Tarifi Sormak

Rüyada yol tarifi sormak rüyayı gören kişi eğer tanımadığı bir kimseye yollu soruyor ise yakın zamanda yabancı bir ortamda konuşmacı olacağına ya da bu tür bir toplantı organizasyonunda yer alıp bu mekânda lider vasfını kanıtlayacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6400