Rüya tabiri ara

Rüyada Yoğurt Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Aralık 3, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada yoğurt görmek ile ilgili olarak İmâm-ı Nablusi Hazretleri buyurmuştur’ki; kişinin rakiplerinin arasından sıyrılarak başarılı bir geleceğe doğru yol alacağı anlamına gelir. Aynı zamanda yakında çalıştığı yerden veya beklemediği bir yerden bir para geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin bir ev veya araziye yatırım yaparak kazançlı çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Yoğurt Yemek

Rüyada yoğurt yemek, kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı işinin karşılığını alacağına, başarılı bir işten iyi bir kazanç sağlayacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada yoğurt görmek kişinin üzerindeki baskıların ve kötü şansın kaybolacağına, bununla birlikte tüm olumsuzluklara rağmen yeni kapıların açılacağına delalet eder.

Rüyada Yoğurt Yapmak

Rüyada yoğurt yapmak, kişinin bu zaman kadarki uğraşlarının sonucunu alabilmesi için daha çok çalışması gerektiğini, yoluna çıkan engelleri kaldırmak için daha çok enerji, para ve zaman harcaması gerektiğine delalet eder. İmâm-ı Cafer-i Sâdık (r.a) Buyurmuştur’ki; Bununla birlikte içinde bulunduğu maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmasının yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada Yoğurt Almak

Rüyada yoğurt almak, bugüne kadarki yaşantısında karşılaştığı kişilerden, ailesinden ve iş arkadaşlarından sürekli övgüler ve dualar alacağına delalet eder. Etrafında onurlu ve dürüst kişiliğiyle tanınan biri olduğunu ve her zaman hakkında yanında yer aldığına işarettir.

Rüyada Yoğurt Mayalamak

Rüyada yoğurt mayalamak, rüya sahibinin içinden çıkmaya uğraştığı sıkıntılarını ve maddi sorunlarını çözmek için uğraştığını, bunun sonunda mutlaka muvaffak olacağını gösterir. Mayayı fazla koymak, gelecek için iyi bir yatırım yaptığını ve sonunda mutlaka kazançlı çıkacağına delalet eder. İbni Kesir (r.a) Buyurmuştur’ki; Mayayı az koyan rüya sahibinin her zaman temkinli ve fazla riske girmeyi sevmeyen bir kişilik olduğuna işaret eder.

Rüyada Yoğurt Dökmek

Rüyada yoğurt dökmek, uzun zamandır uğraşarak ve didinerek elde ettiği birikimlerinin bir bölümünü kaybedebileceğine delalet eder. Yoğurdu ucunda az dökenlerin maddi kaybının fazla olmayacağına, çok dökenlerin ise fazla karlı çıkmayacağına işaret eder. Maya kabının üzerinden dökülen yoğurt ise rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve bir daha bu sıkıntılarla karşılaşmayacağına yorumlanır.

Rüyada Süzme Yoğurt Görmek

Rüyada süzme yoğurt görmek, rüya sahibinin çevresinde önemli bir konumda olduğunu, her zaman işaretle gösterildiğini gösterir. Bununla birlikte çok çalışmasına ve didinmesine az ama çok kıymetli maddi ve manevi kazançlar sağlayacağına delalet eder. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur’ki; Öğrenciler için başarılı bir eğitim öğretim döneminin geçirileceğine, mutlaka çabalarının karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada Ekşi Yoğurt Görmek

Rüyada ekşi yoğurt görmek, tatlı sert eleştirilerle ve uyarılarla karşılaşılacağını, duyacağı sözlerle çok canının sıkılacağına işaret eder. Maddi konularda çok fazla harcama yapıldığını ve mutlaka tasarrufa yönelmesi gerektiğine işaret eder. Eğer gerekli önlemleri almazsa maddi olarak sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Kaymaklı Yoğurt Görmek

Rüyada kaymaklı yoğurt görmek, aile ve sosyal çevrede çok güzel ilişkilerin kurulacağına, hayatına yeni insanların gireceğine işaret eder. Bol kazançlı bir dönem ve yıl geçireceği gibi, ileriye dönük planlarının yavaş yavaş yerine geleceğine delalet eder. İmâm-ı Muhammed el-Mısîrî Buyurmuştur’ki; Bol kazanca ve zenginliğe kavuşarak, sorunlarını kökünden çözeceği olarak yorumlanır.