Rüya tabiri ara

Rüyada Yılbaşı Bileti Almak Ne Demek, Neye İşarettir?

Kasım 28, 2018 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada Yılbaşı Bileti Aldığını görmek, yorumcuların hepsine göre de hayırlı bir rüyadır. Rüyada yılbaşı bileti kazanmak, hayatta yaşanacak her günün bir öncekinden daha hayırlı ve daha güze olmasına yorumlanır. Rüyada yılbaşı biletine ikramiye vurması ise, bitmeyecek mutluluğa, hoş bir gönle sahip olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada yılbaşı bileti görmek, çok yakında murada ermeye, sevdiği aşık olduğu kişiye kavuşmaya işaret eder. Rüyada tam yılbaşı bileti görmek, herkesin kıskanarak baktığı bir birlikteliğe de yorumlanabilir. Rüyada yılbaşı piyango bileti görmek, manevi dünyanın ve maddi hayatın gitgide daha da güzelleşeceğine işaret etmektedir. İmam Nablusi (r.a) rüyada yılbaşı bileti ikramiyesinin bir yakınına veya akrabasına çıkmasını görmesi hakkında hayatın gidişatının güzelliklere doğru yol alacağını buyurmuştur.

Rüyada Yılbaşı Kutlamak

Rüyada yılbaşı kutlamak, yepyeni planlar peşinde koşmaya, hedefleri yeniden belirlemeye yorumlanır. Rüyada çeyrek yılbaşı bileti görmek, kişi şimdiye dek biriktirmiş olduğu tüm parayı kârını ve zararını hesapladıktan sonra çok hayırlı işlere yatırım yapacağına işaret eder. Rüyada yarım yılbaşı bileti görmek ise, bu işte Allah’ın desteğini de göreceğini göstermektedir.

Rüyada Yılbaşına Girmek

Rüyada yılbaşı gecesi görmek, gizli gizli zarar vermek isteyen düşmana, kötü hisler yaşamaya işaret eder. Rüyada yılbaşı süsü görmek, beklenilmeyen bir anda ve beklenilmeyen bir alanda bir iş teklifi alarak mutluluk ile dolmaya alamettir. Rüyada yılbaşı partisi görmek, yüksek bir makama çıkılacak, başa gelecek bir musibet sayesinde akıllanacak, yenilikler yaşanacaktır. Rüyada yılbaşı hediyesi almak ve vermek,  çok paralar kazanılacak ve bu paralar ile çevresine de faydalı olacaktır.

En çok görülen rüyalardan olan, Rüyada Aç Olmak neye işarettir? İslami ve Dini kaynaklardan tabirini okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılbaşı Biletinin Çıktığını Görmek

Bazı tabirlere göre ise olumsuz bir rüyadır. Bu yorumculara göre de kişinin yaşadığı hayatın ortalığa yeni giren biri yüzünden allak bullak olmasına, kazandığı her paranın kıskanılmasına yorumlanabilir. Rüyada Milli Piyango biletinin kendisine çıktığını görmek hakkında ise, İbn-i Şirin (r.a) bu kişinin makamı düşecek, hanımı tarafından aldatılacak, hanımına ya da kocasına karşı saygısız tavırlar takınacaktır.

Rüyada Yılbaşı Hazırlığı Yapmak

Rüyada yılbaşı hazırlığı yapmak, yepyeni yatırımlara yöneleceğine, fazla para kazanmaya, evlilik için hazırlığa başlamaya yorumlanabilmektedir. Rüyada yılbaşı alışverişi görmek, evliler için ise bu rüya bazı güzel haberler sayesinde evin bereketlenmesine delalettir.

Rüyada Yılbaşı Çiçeği Görmek

Rüyada yılbaşı çiçeği görmek, sevilen veya aşık olunan karşı cinsten bazı jestlerin görüleceğine, yaşanacak güzel sürprizlerin kişinin öz güvenini artırmasına, mutluluk duymaya delalettir.

Rüyada Yılbaşı Ağacı Görmek

Rüyada yılbaşı ağacı görmek, tüm dertleri kafadan atmaya, huzur içinde yaşamaya karar vermeye, güzelliklere ermeye, dertlerini attığı için hafiflemeye yorumlanabilir.

İmâm-ı Cafer-i Sâdık (r.a) rüyada yılbaşı sofrası görmek hakkında, çok güzel haberler alınacak, keyifli günler başlayacak, ağzının tatlanacağına işaret eder buyurmuştur.

Rüyada Yılbaşı Yemeği Görmek

Rüyada yılbaşı yemeği görmek, konfor dolu bir hayata, bu konforun sağlayacağı iç huzura ve bütün bunların etrafına da yansıyarak herkesin mutlu olmasına delalet eder.

Kabak görmenin Diyanet tabiri için, Rüyada Kabak Görmek ne demek? İslami ve Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Rüyada Ağacı Süslemek

Rüyada ağacı süslemek, ümitlerin gerçekleşmesine, hiçbir emeğinin yitip kaybolmayacağına, alınan tüm kararların, yapılan tüm başlangıçların hayırlı olacağına yorumlanmaktadır. Yeni gelişmeler olacak ve bu gelişmeler huzur ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Noel Baba Görmek

Rüyada noel baba görmek, Allah’ın rahmetinin bolluğunun kula yansıyacağına, Allah bu rızkını verdikçe kişinin de etrafına bu paraları dağıtacağına yorumlanır. Kirmâni (r.a) Yüce gönüllü olmaya, hayatında olan olmayan her kim varsa hepsini de mutlu etmek için koşmaya, başkalarının dertlerini çözmeden uyku uyumayan biri olduğuna işaret eder.