Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Yavrusu Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada yılan yavrusu bazen çok çaba sarf etmenize, ve başarılı olmanıza işaret eder. Bazende hiç çaba sarf etmenden bolluk ve berekete kavuşacağınıza işaret eder. İki durumda da yılan yavrusunu görmek, zenginliğe işaret eder. Bazende rüya sahibinin çok çalıştığını ve kendisine artık zaman ayırması gerektiğini belirtmektedir. Çok çalışarak çevresinden aldığı tepkileri ve nazara gelmesine işarettir. Bir çok alimin yılanı düşman olarak kabul etmesine rağmen yılanın yavrusunu bu düşmandan kurtulmaya ve mirasa kavuşmaya delalet olduğunu açıklamıştır. Ancak yılan yavrunu rüya sahibinin nasıl gördüğü de çok önemlidir. Çünkü rüya bir bütünlüktür. Bir parçası eksik olsa rüyanın bağlantısı kopar.

Rüyada yılan yavruları görmek bazende dedikoduya işaret eder. Yılan zararlı bir düşman, Yılanın yavrusu da dedikodu olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisini çekemeyenlerin olduğunu haset ve kıskançlıktan dolayı kendisine zarar vereceğini işaret eder.

Rüyada yılan yavrusu ısırması ve kendisine doğru geldiğini gören biri kendisi hakkında bir dedikodu duyacağına işaret eder.

Rüyada yılan yavrusunu eline alıp oynayan kişi, kendisine atılan bir iftira ile uğraşacağına ve bu yüzden zorluklarla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada yılan yavrularının başını ezdiğini gören kişi, Düşmanlarının dedikoduları ve iftiraları ile teker teker baş edeceğine işarettir. Rüyada yılan yavrularını bir kavanoza topladığını gören kişi, düşmanlarını kendi kontrolü altına alacağına ve düşmanlarının ona zarar veremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Yılan Yavrusu Sevmek, Düşmanlarının rüya sahibinden korktuğuna ona zarar veremedikleri için sadece küçük hamleler yaptıklarına ancak bu hamlelerin rüya sahibini çok etkilemeyeceğine işaret eder. Yılan yavrusu beslemek bazende zor olan bir işin olumlu sonuçlar doğurmasına işarettir. Zor şartlarda gerçekleşen bir terfi ile hayatının değişmesi olarak değerlendirilebilir. Yılan yavrusu sokması, hayatındaki kötü niyetli insanları da hayatından atmak ve geleceğinde çevresi ve yaşantısı ile köklü değişikliklere imza atacağına delalet eder. Yılan yavrusu görmek bazende hiç ummadığı çok yakın bir çevresinden küçük bir zarar görmek olarak da yorumlanır.

Rüyada yavru yılan görmek ile bağlantılı çok sayıda farklı tabirler bulunmaktadır. Rüyalar ile amel olmaz sözünü de dikkate almak kaydı ile görülen her rüyada bir mesaj aramakta gereksiz ve yorucu olabilmektedir. Rüyalar kimi zaman uyarıcı nitelik taşıyabilmektedir fakat bazı rüyalar gün içerisinde görülen bir görüntünün beyin tarafından kaydedilmesi ve bu görüntüye yakın şeylerin rüya esnasında görülebilmesine de sebep olduğu bilinmektedir. Örneğin rüyada görülen yılan gün içerisinde bir sohbette geçmiş olabilir ya da televizyondan bir kara de görülmüş olabilir. İşte bu aşamada beyin bunu arka planda bir yere kaydeder ve rüya esnasında ortaya çıkarır. Bazı durumlarda ise insanların o günde ve ya o haftada oldukça sıkıntılı zamanlar geçirmesi sebebi ile korkutucu rüyalar görülebilmektedir.

Bu rüyalarında içinde bulunulduğu psikolojik durum nedeni ile dikkate alınmamasında yarar vardır. Görülen rüyaların her ne olursa olsun fazla dile getirilmemesinde de yarar vardır, çünkü olumsuz rüyalar sabah anlatılırken yeniden hatırlanır ve bu da can sıkıcı bir durum haline gelebilmektedir. Aynı zamanda bu tür rüyaları dillendirdikçe beyin tarafından iyice kayıt edilir ve aynı rüyanın değişik bir versiyonunu görme ihtimalinizde yükselmiş olur.

Rüyada yavru yılan ısırması farklı şekillerde yorumlana bilmektedir. Rüyada görülen yılanın rengi ve boyutu da rüyanın tabirinde oldukça fazla değişiklikler olmasına sebep olmaktadır. Rüyada yılan görmek düşmana yorumlanırken bazı yorumcular tarafından yılan görmek iyiliğe, mala, evlada, eşe yorumlandığına da rastlanmıştır.

Rüyada görülen yılan öldürme eğer ince ve uzun ise komşudan gelecek olan bir haset’e bir kıskançlığa yorumlanmaktadır. Rüyada görülen yılanların renkleri ve ebatları farklılık gösterdikçe o rüyanın da tabirinde oldukça farklılıklar görülebilmektedir.

Rüyada yavru yılan öldürmek oldukça küçük ve bir ehemmiyeti de olmayan düşmana yorumlanır. Yine bazı yorumcuların tabirlerine göre rüyada görülen yılan yavrusu eşten, evlattan, arkadaştan gelebilecek ufak zararlara yorumlanmaktadır. Rüyada kişi eğer arkasından bir yılan yavrusunun kendisini takip ettiğini görür ise rüya sahibi için bu gizlice yaklaşan küçük hilebaz bir düşmana yorumlanmaktadır. Rüyada kişi ağzından yılan çıktığını görür ise bu rüya rüya sahibi için gerçek hayatta onun ağzından çıkacak olan kötü bir söze işaret eder. Rüyada görülen çok sayıdaki yılan yavruları yine rüya sahibi için ufak tefek sıkıntılara ve gizli küçük düşmanlara delalet eder. Bir kişi rüyasında yavru bir yılanı öldürdüğünü görür ise o kişi için bu rüyanın tabiri düşmanını yeneceğine işaret eder.

Uyku da görülen rüyaların tümü için iyi ve ya kötüdür demek oldukça zordur. Bunun içinde eğer rüya tabirine ihtiyaç duyuluyor ise İslami rüya tabircilerinin yorumlarından yardım alınabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1802