Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Yakmak

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Yılan Yakmak düşmana yorumlanır. Fakat yılanı nasıl gördüğünüz de çok önemlidir. Aynı zamanda rüyalar sizlerin bilinçaltınızı da yansıtır. Bu nedenle gördüğünüz rüyaların yorumlarını incelerken, aynı zamanda bunların gerçek hayatta da karşılığının olduğunu göreceksiniz. çünkü bilin altı sizlere gördüğünüz rüyada sembolleştirilmiş ipuçları verir. O halde rüyada yılan yakmak, bakalım ne gibi olacaklara işaret eder.

Rüyada anne yılanı yakmak: Rüyanızda eğer bir yılanın üzerine ateş attığınızı ve anne olan bir yılanı yaktığını gördüyseniz çok değer verdiğiniz bir yakınınıza aslında bilmeden zarar verdiğinize, yakınınıza maddi kayıplar yaşattığınıza işaret etmektedir. Eğer rüyanızda yanan anne yılanın gözlerini gördüyseniz zarara uğrattığınız kişinin sizden bir karşılık beklediğini, alamazsa size düşmanlık edeceğini işaret eder.

Rüyada bilmeden yılan yakma: Eğer rüyanızda bilmeden bir yangın çıkmasına ve yangında yılan yanmasına sebep olduğunuzu gördüyseniz, uzun zamandır sakladığınız bir sırrın aileniz içinden biri tarafından açığa çıkacağın, tıpkı yükselen dumanlar gibi sizi başıızda dumanlar yükseleceğine fakat kısa süre sonra büyük bir rahatlama ve vicanenen huzurlu olacağınız günlere işaret etmektedir.

Büyük bir dertten aslına kurulduğunuza işaret eder.

Rüyada bir inin içinde bulunan yılana benzin döküp yakma: rüyanızda deliğindeki yılanın evini yaktığınıı görmek bir yakınınızın vefat edeceğine, bu durumun sizi olumsuz etkileyeceğine ve bir miktar borcunun varlığına işaret eder.

Rüyada zarar verecek bir yılanı yakma: Rüyanızda size veya küçük bir çocuğa zarar verecek olan yılanı yakarak öldürdüğünüzü görmek, manevi değerlerinizin son zamanlarda çok yoğun olduğuna işaret eder. Bir başka rivayete göre, eğer erkekseniz bie kavgaya ya da aile içi şiddete işaret eder. Bu durumda zararlı olanın siz olacağına ve büyük yıpranmalar yaşayacağınıza, haksızlığa uğrattığınız bir kişinin ahını alacağınıza işaret eder.

Rüyada eve giren yılanı yakma: Rüyanızda sizin ya da herhangi birinin evine giren yılanı yaktığınızı görmek kısa vadede bir mülk edineceğinize ve aradığınız huzuru bulacağınıza işaret eder. Eğer bekarsanız evliliğe, eğer evli iseniz bir ev alacağınıza yorumlanır. Eğer yılanı yatak odasında öldürdüğünüzü gördüyseniz, mutlu olmanıza engel olmak isteyen kişilerin olduğuna fakat sizin sevginizin her şeyden değerli olduğuna ve kötülüklere engel olduğuna işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1306