Rüya tabiri ara

Cover Image

Yılan Soktuğunu

Temmuz 6, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yılan soktuğunu görmek, yılan tarafından sokulduğunu gören kimse, haram mala yönelir. Bu rüyayı gören kişiler, yasak olan her türlü belayı beraberinde getiren işlere yönelirler. Rüyada görülen yılan sokması sembolü, aynı zaman da başarılarınızı çekemeyen, size yönelik yaptığı eylemlerle size ve ailenize zarar vermeye çalışan sinsi düşmanınıza işaret eder. Rüyada yılan tarafından ısırıldığını görmek, sizi ve ailenizi tehdit ederek üzerinizde olumsuz izlenimler bırakan, ticari  faaliyetlerinizi geliştirmeniz konusunda her türlü öne süren kimselere tabir edilir. Rüyasında yılan tarafından sokulduğunu gören kimse, psikolojik sorunlar yaşayarak aklının ve bilincinin el vermediği davranışlarda bulunur. Bu rüya kimi zaman da zoru başarmaya, gücü ve başarıyı elde tutmaya, yaşanılan her acı olaydan ders çıkarmaya sembol edilir. Rüyada yılan sokan bir kimseyi, kurtarmak, zarar gören kimsenin derdine ortak olup elinize geçen tüm imkanları kişi üzerinde kullanmaya tabir edilir. İslami olarak bakıldığın da ise Allah’a sığınmaya, olaylara karşı temkinli yaklaşmaya, Allah’ı tealadan her zaman için hayırlısını dilemeye sembol edilir.

Rüyada Yılan Soktuğunu Görmek Ne Demek?

Rüyada yılan soktuğunu görmek, size ve ailenize karşı düşmanlık besleyen kimselerden göreceğiniz zararlara, yaşamınızın her haliyle körelmesine yorumlanır. Bu rüya daha çok kişi için uyarı mahiyeti taşıyıp kişinin yaşamında yer olacak değişiklikleri içerir. Rüyada yılan soktuğunu görmek, bazen de bulunduğunuz yerden uzaklaşmaya, hastalığa yakalanmaya, sevdiğiniz  kimselerin bir bir kopmasına, yaşam düzeyinizin olumsuz yönde deşmesine ifade edilir.

Rüyada Yılan Isırdığını Görmek

Rüyada yılan ısırdığını görmek, yılan ısırması rüyası düşmanlarınızdan gelecek kötülükler karşısında aciz duruma düşerek yenilgiye uğratılacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayata geride başlamış,kendilerini savunmaktan aciz, eleştirilere kapalı kimselerdir.Yılan ısırması rüyası yaşlı kimseler için ciddi rahatsızlığa işaret ederken, bekar kimseler içinse hayal kırıklığı yaşamaya, sevdiğiniz kimseyle ayrılma noktasına gelmeye tabir edilir.

Rüyada Yılan Sokması Görmek

Rüyada yılan sokması görmek, yılan sokması rüyasını gören kimseler, gereksiz harcamalardan kaçınmalı geleceklerini tehlike altına sürükleyecek eylemlerden uzak olmalıdırlar. Kredi çekecekler kimseler için de yaşanılacak zorlukları dile getiren rüya kişinin çektiği kredi karşısında ciddi anlamda ödeme güçlüğü çekerek rızkını körelteceğini ifade etmişlerdir. Rüyada yılan sokması görmek, tutum ve davranışlarınızda yaptığınız yanlışlara, çevrenize zarar verecek eylemler sergileyerek insanları kendinizden soğutacağınıza tabir edilir.

Rüyada Yılan Sokan Bir Kimseyi Kurtarmak

Rüyada yılan sokan bir kimseyi kurtarmak, bu rüya kişinin başına gelecek üzücü olaylardan yana duyduğu üzüntüye işaret eder. Rüyasında yılan sokmuş bir kimseyi kurtardığını gören kimse, maddi ve manevi yardımlarla zarar gören kimseyi ayakta tutarak sağladığı yardımlarla kişinin hayır duasını alır.

Rüyada Yılan Sokması Ve Ölmek

Rüyada yılan sokması ve ölmek, beklenilen sona hayırlı şekilde ulaşmaya, kendinize yeni ve hayırlı yol çizmeye, daha çokta naif bir kimseye yorumlanır. Rüyasında yılan sokması sonu öldüğünü gören kimse,  yaşam düzeyini daha güzel hale getirerek hanelerini mutlu kılacak evlat müjdesine nail olurlar.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, kişinin hanesine ve kendisine yönelik kötülük yapmaya çalışan düşmanlarına fırsat vermeyerek her fırsatta mücadele içine gireceğine yorumlanır. Rüyada yılan öldürmek, aynı zamanda başarıya, müjdeli habere, yüzünüzün gülerek mutlu olmanıza delalet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2371