Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Kusmak

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yılan kusmak rüya sahibinin yalan söyleme alışkanlığına işaret etmektedir. Ayrıca öfkeden beslenen kişiye işaret etmektedir. Kişinin içinde öfke, nefret. Hasetlik ve kin beslemesine işaret etmektedir. Bu rüya kişinin sağlığının kötüye gitmesine de yorumlanır. Rüyada yılan kusmak kusulan yılanın rengine göre büyüklüğüne göre ayrı anlamlarda yorumlanmaktadır. Bu rüyanın anlamı her ne kadar olumsuz olsa da gören kişinin bu rüyadan hayır çıkarması gerekmektedir. Rüyalar kişinin yaşamını ve bilinç altını yansıtır. Bu nedenle bu rüyayı gören kişinin mutlaka ders çıkarması gerekmektedir.

Eğer bir kimse rüyasında iri ve kara bir yılan kustuğunu görürse o kişinin söylediği yalanlar yüzünden başının çok ağrıyacağına işaret etmektedir. Ayrıca kişinin münafıklık hastalığına yakalandığına işaret etmektedir. Yılan nefis ile yorumlanır ve bu rüyayı gören kişinin nefsine hakim olamayan bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada yılan kusmak kişinin fesat ve yalan sözleri yüzünden etrafındaki kişilere oldukça fazla zarar vermesine işaret etmektedir. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin tövbeye yönelmesi ve yaptığı bir takım yanlış davranışlardan dolayı pişman olması gerektiğine işaret etmektedir. Kişinin nefsi ile mücadeleye girmesine ve Allah’a yönelmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Kim rüyasında sarı renkli ve küçük bir yılan kustuğunu görmesi o kişinin yanlış alışkanlıklar içerisinde olduğuna işaret etmektedir. Ayrıca nefsine uyup günah olmaz diye düşündüğü bir çok yalan söylediğine işaret etmektedir. Rüya sahibinde kıskançlık hastalığı olduğuna ve bu yüzden sürekli fesatlık yaptığına işaret etmektedir. Rüyada yılan kusmak ve bu yılanın küçük olması kişinin ailesine karşı bir takım sadakatsizlik yapmasına işaret etmektedir. Kişinin günah olmadığını düşünerek bir takım zaaflar göstermesine ve namazını kazaya bırakmasına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

15