Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Kovalamak

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Yılan Kovalamak, rüya sahibinin helal olarak kazanmış olduğu mala, aile içinde yaşanılan saadete ve kendisine zararı olan mallardan kurtulması şeklinde tabiri yapılmaktadır. Rüyasında yılan kovalayan rüya sahibi ileri yaşantısında başkalarına karşı hiç muhtaç olmayacağına, oldukça sakin bir yaşam süreceğine rivayet olunur. Rüyada yılan kovalamak rüyayı gören kişinin hayatını emin adımlar atarak ilerleyeceğine, bütün çektiği sıkıntı ve dertlerinin son bulacağını işaret etmektedir.

Rüyasında yılan kovalayan kişi, özellikle şimdiye kadar parasal olarak çektiği bütün sıkıntılarını atlatacağına ve haramlardan kendisini ve ailesini sakınacağına tabiri yapılır. Diğer bir yorumda rüyada yılan kovalanması, kişinin sıkıntı çekmeden rahat bir hayat sürmesine yorumlanırken, aynı zamanda izzetli ve şerefli bir insan olduğunu da göstermektedir. Ayrıca kendisi ile yüzleşerek çok yakın bir dostuna kendi hakkında bir sır vereceğini de işaret etmektedir. Ayrıca rüyayı görenlerin kendilerini her türlü günahtan sakınmasına, ahiret hayatına ve düşman olmadan sürülen bir yaşam olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada yılan kovalamak ve öldürmek Allah’a karşı yakın olmasına, rüya sahibinin sağlığına ve kendisini yanında huzur içerisinde hissettiği bir arkadaş olarak rivayet edilmektedir. Rüyasında yılan kovaladığını görenler, genellikle yeni topraklar alarak sahibi olmaya ve iş hayatında statü bakımından üst mevkiye gelmesi şeklinde alamet olunur. Rüyada yılan kovalamak yakalayıp öldürmek Hatta bu rüyanın kişi açısından hem sevince hem de ferahlık olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada yılan kovalamak, rüya sahibinin hayatında başarılı olabilmek için emin adımlar atmasına, ailesini ve büyüklerini severek saymasına ve huzur olarak tabiri de yapılabilir. Başka İslami tabiri yapan yorumcuya göre bu rüya maddi sıkıntılar ile alakalı olarak kişiye uyarı mesajı vermektedir.

Eğer rüyayı gören kişiyi yılan kovalayıp yakalamış ise, yakın zamanda maddi açıdan sıkıntılar çekileceğine delalet eder. Ancak rüyanızda yılan sizi kovalarken kaçmayı başardıysanız maddi açıdan çekilen sıkıntılarınızın son bularak yeni atılacak haberlerin habercisi olmaktadır.

Rüyada yılan kovalamak ne anlama gelir ?, eğer kovalanan yılan sizden kaçmayı başarmışsa aşırı harcamalar yapmanızdan dolayı büyük sıkıntıların içerisine gireceğinizin habercisi olmaktadır. Özellikle yaş gençken bolca birikim yapılmalıdır. Aksi taktirde hayatı boyunca maddi sıkıntılar çekerek zorlu günlerin sizi beklediğini kesinlikle unutmayın! Rüya sahibinin elinin çok olmasından dolayı her yere fuzuli harcama yaptığı için çok büyük maddi sıkıntılar yaşanacağına delalet etmektedir. Çünkü kazancınızın fazlasını harcadığınız için etrafa sürekli olarak borçlanmanızı işaret eder. Bunun için kendinize bir çeki düzen vermeniz gerekmektedir.

Rüyasında yılan kovaladığını görenler, özellikle eşinin ve çocuklarının istediği her şeyi yaptığı için bolluk içinde yaşamaya alışacağının habercisidir. Bu bolluk sonunda rüyayı gören kişinin sıkıntılı zamanlar içine düşeceğine ve bu nedenle sıkıntılı günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılan kovalayan rüya sahibi şu sıralar kendi sağlığına dikkat etmediği için bazı sağlık problemleri yaşanacağına delalet etmektedir. Ayrıca başka bir yoruma göre, rüyasında yılan kovaladığını göre kişiler için müjdeli bir haber alarak evlat sahibi olacağının habercisi olmaktadır. Bekar olan kişi rüyasında yılan kovalamış ise, beklemediği anda aşık olarak nikah masasına oturacağına delalet etmektedir. Hatta kısa zaman içerisinde bir çocuk sahibi olacağınızın da müjdesini vermektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1550