Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Kafası Görmek

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yılan kafası görmek farkında olunmayan bir düşmanlık olarak yorumlanır. Yılan kafası kesmek rüya sahibinin, yakın dostu veya akrabası kendine sinsice ve gizlice kötü duyguların beslediği bu durumdan rüya sahibinin haberci olmadığı anlamına gelir. Yılan kafası kesmek gördükten sonra, kendine son derece dikkat etmelidir. Yılan kafası kopartmak birbirlerini çekemeyen iki kişi olarak yorumlanır. Kıskançlık, sinsi bakışlar ve arkadan iş çevirme olarak yorumlanan rüyada, rüya sahibi kendine son derece dikkat etmelidir.

Rüyada yılan kafası kesmek Sel, deprem, ölüm, gizli düşmanlık olarak kötü enerjili bir rüyadır. Rüyada yılanın kafasının koptuğunu görmek rüya sahibinin bulunduğu psikolojik durumu son derece önemlidir, böylesine enerjisi düşük rüya görmeye. hassas ve kötü günlerden geçen bir kişinin böyle bir rüya görmesi son derece normaldir. Enerjisi düşük ve kötü yorumlanan rüyalar kişinin biraz bulunduğu durumuna da bağlıdır. yılan kafasını ezmek fakat rüya sahibi enerji olarak yüksek bir kişiliğe sahipse rüyayı hayra yorarak kötü olan tüm enerjiyi negatifleştirir. Rüyada yılan kafası yemek, rüya sahibinin evli – bekar, yaşlı- genç, zengin – fakir, hasta – sağlıklı olmasına göre değişik şekillerde yorumlanır.

Rüyada yılan kafası koparmak kişinin kendine dikkat etmesi gerektiği anlamı taşır. Rüya sahibi hasta ise hastalığının ilerleyeceği ve kendi sağlığına dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Özellikle baş ve beyin rahatsızlıklarının ortaya çıkma durumu olan böyle bir rüyada kişinin erken teşhis yapması gerekir. Evli biri rüyasında yılan kafası görmüş ise eşi ile arasında büyük tartışma yaşayacağı anlamı taşır. Bu yüzden eşler biri durumu mutlaka alttan alarak bu olayın yaşanmaması için önlem alması gerekir. Rüyada yılan kafası tutmak, bitiş olarak bilinir. Sona ermek, bitmek ve bununla birlikte gelen uzun süreli dargınlık olarak yorumlanan rüyada, rüya sahibi kendine son derece dikkat etmelidir.

Rüyada yılan kafasını ezmek öncelikle böylesine enerjisi düşük ve pekte hayırlı olmayan rüyada Allah’a sığınmak gerekir. Rüyayı anlatmaya başlarken Allah hayır etsin, cümlesinden sonra rüya anlatmaya başlanılmalıdır. Rüyayı gece anlatmayıp, sabahın erken saatlerinde rüya anlatılmalıdır ki oluşabilecek tüm sıkıntı ve kötü olayalar dağılsın. Rüyada yılan kafası gören kişi Allah’a bol bol dua edip hayırlısını dilemeli ve istemelidir.

Rüyada Yılan Kafası sevdiğiniz bir insan tarafından bir ihanete uğrayabileceğiniz ve bu durumdan kendinizi kurtaracağınız şeklinde yorumlanır. Evli kişinin rüyada yılan öldürmesi, eşi yada çok sevdiği bir yakınının onu üzecek bir davranışta bulunup sizi üzeceği fakat bu üzüntüden kendinizi maneviyata yönelerek kurtaracağınızı haber verir. Aynı zamanda bekar bir kimsenin rüyasında yılan öldürdüğünü görmesi, ailesinden yada yakın arkadaşından bir ihanete maruz kalacağı şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1506