Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Kabuğu Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Yılan Kabuğu Görmek, yenilemek, yeni oluşan başarılara imza atmaktır. Rüyada görülen yılan kabuğu iyi ve güzel bir geleceğe dair günler yaşayacağını delalettir. Rüyada görülen olayların nesneler üzerinde çok büyük bir etkisi vardır. Bu nedenle rüyada ne görüldüğü kadar, rüyanın nasıl göründüğünün de önemli olduğunu bilmek gerekir. Bazen olumlu gibi görülen rüyalar nesnelerin rüyada zaman ve mekan değişmesi ile olumsuz ve şerre dönüşebilir.

Rüyasında bir yılanın kabuğunu değiştiğini görmesi, kötü giden iş hayatınında ki sıkıntıların giderilmesi ve feraha kavuşmaya işaret eder. Rüyasında evinin ortasında bir yılan kabuğu gören kişi bekar ise evlenir. Evli ise bir bir bebeği olur. Rüyasında evinin kapı girişinde bir yılan kabuğu görmek, Yeni bir iş bulacağına iş hayatında köklü değişiklik yapacağına, rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Kabuğu Yemek görüp eline alması hayatını değiştirecek bir zenginliğe veya mirasa komasına işaret eder.

Rüyada yılanın kabuk değiştirmesi yaşanılacak köklü değişikliklere işaret eder. Ancak her rüyada hayırla sonuçlanmaya bilir. Rüyasında bir yılan kabuğuna baktığını gören kişi, maddi ve manevi zarara uğrar. Rüyasında farkında olmadan bir yılan kabuğunun üzerine oturduğunu gören kimse, eline geçen fırsatları kaçırır. Gelecek olan büyük bir mirası kaybeder.

Rüyada görülen yılan kabuğunu yerden kaldırıp arabasına koyan bir kisi yeni bir işe başlar. İş hayatında yeni başlangıçlar yapar ve yüksek bir kariyere sahip olur. Çok başarılı olur. Sevdikleri ile yeni bir gelecek kurar. Rüyada yılan kabuğunu alıp saklamak, rüyayı gören kişinin hayatında değişiklik yapmak istediğini ve çok çalıştığına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4688