Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Yılan Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları

Ocak 28, 2020 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada yılan görmek nedir, anlamı nedir şeklinde birçok soru sorulmaktadır. Rüyada gördüğünüz yılanı, nasıl gördüğünüz çok önemlidir. Buna göre anlam değişmektedir.

Rüyada yılan görmek , bu rüya genel olarak gerçek yaşam da gizli bir düşmanınızın olduğuna , bu yüzden Allah’a sığınmanız gerektiğine , etrafınızda bulunan kötü niyetli insanlara karşı tedbirli olmanız gerektiğine işaret eder.

Bazılarına göre ise bu rüya ferahlamaya , ailevi olan yeniliklere , büyük bir güce ve servete yorarlar.

Rüyada Yılan Görmek

Yılan görmenin birçok çeşidi vardır. Rüyada en yaygın olarak görülenleri ve sorulanları sizlerler paylaşacağız.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Bu rüya tabirinin 2 anlamı bulunmaktadır. Hem maddi hem de manevi anlam olarak ayırabiliriz. Evde yılan görmek, etrafınızda size düşman olan birinin olduğunu işaret etmektedir. Bu kişi hem evinizde hem de iş yerinizde olabilir. Rüyayı gördükten sonra çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz ve sır paylaşmamanız yararınıza olacaktır. Aynı zamanda harcama konusunda 2 kere düşünerek adım atmanız gerekmektedir, aksi takdirde maddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada evde yılan görmek , gerçek yaşamda yaşayacağınız en hayırlı ve güzel olarak delalet eder.

Olumlu şeylerle karşılaşacağınıza , maddi olarak sorunlardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve kendinize bundan sonra yeni bir sayfa açacağınıza yorulur.

Rüyada Küçük Yılan Görmek ne anlama gelir?

Rüyada küçük yılan görmek , yakın zaman içerisinde başınıza gelecek küçük ve önemsiz sıkıntılara işaret eder. Fakat bu sıkıntıları atlatacağınıza , işinizde kendini geliştireceğinize ve maddi olarak ise kazancınızın artmasına yorulur.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek nedir?

Rüyada çok sayıda yılan görmek , düşmandan dolayı büyük zarar göreceğinize , düşmanınızın tuzağına düşeceğinize , başınız beladan kurtulmayacağına ve sürekli olarak sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Yılan Saldırması ne demek?

Rüyada yılan saldırması , sizden daha güçlü ve zengin olan birisi tarafından kötülük geleceğine , bu kişiden kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğinize , zararlar göreceğinize , tartışmalara ve kavgalara delalet eder.

Rüyada Yılandan Kaçmak

Bu da en çok görülen rüyalardan biridir. Yılan korkutucu olduğu için birçok kişi kaçmaktadır. Rüyada yılandan kaçmak, iyi şeyleri işaret eder. Kötülüklerden ve sıkıntılardan kurtulacağınız zamanların geldiğini ifade eder. Aynı zamanda işinizde veya çevrenizde yükselip, başarılı olacağınızı da ifade etmektedir. Rüya olarak düşünüldüğünde kötü olarak algılanabilir fakat anlamı iyi rüyadır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek , Allah yolunda ilerleyeceğinize , hayatınızı artık düzene sokacağınıza , kötü alışkanlıklarınızı bir kenarı bırakacağınıza , dininize çok önem vereceğize delalet eder.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek , büyük korkular içerisinde olacağınıza , bu korkulardan dolayı ise sürekli olarak diken üzerinde yaşayacağınıza , çevrenizde size kötülük besleyen ve kıskanç insanların olduğuna yorulur.

Rüyada Yatakta Yılan Görmek

Rüyada yatakta yılan görmek , yaşayacağınız kavgalara , tartışmaların olacağına ve küslüklere alamet eder. Bunun yanı sıra , başınızın derde gireceğinize , abisi gibi gördüğünüz kişinin size yardım edeceğine , feraha ereceğinize ve mutlu zamanlar geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek ne demek?

Rüyada yeşil yılan görmek , dostluklarınızı kıskanan kişilerin olmasına , etrafınızda kötü niyetli insanların olduğuna fakat bunları hayatınızdan çıkaracağınıza , ferah ve sıkıntısız bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Renkli Yılan Görmek ne anlama gelir?

Rüyada renkli yılan görmek , çevrenizde bulunan bazı insanların art niyetli olduklarına , bu insanlardan zarar göreceğinize , mutsuz olmaya , moralinizin bozulmasına işaret eder.

Rüyada Yılan Öldürmek nedir?

Rüyada yılan öldürmek , hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , bekarsanız evleneceğinize , mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Aynı zaman da bu rüya hayra yorumlanır ve kişi için çok hayırlıdır.  Feraha kavuşacağınıza , sıkıntılardan kurtulmaya ve mal mülk sahibi olmaya yorulur.

Yılan öldürmenin de anlamı iyidir. İş hayatınızda yükseleceğinizi ve problemlerden kurtulacağınızı işaret eder. Aynı zamanda maddi sıkıntılarınız varsa, bu sıkıntıların da en azından azalacağının işaretidir. Başarılı günler, bu rüyayı gördükten sonra karşınıza çıkacaktır. Bu noktada size karşı kıskanç olan ve kötü düşünen insanlar varsa, bu insanlar amaçlarına ulaşamayacaktır.

Rüyada Ölü Yılan Görmek nedir?

Rüyada ölü yılan görmek , gönlünüzün ferahlayacağına , tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza , korkularınızın üstesinden geleceğinize , size huzursuzluk veren şeylerin cevabını bulacağınıza alamet eder.

Rüyada Yılan Sokması

Bu durumda davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekecektir. Herhangi bir konuda sergileyeceğiniz davranış, hem sizi hem de çevrenizi etkileyebilir. Aynı zamanda rüyada yılan sokması, maddi sorunları işaret eder. Borçluysanız veya borç almayı düşünüyorsanız, borcun geri ödemesinde problem yaşayacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada yılan ısırması , maddi olarak zorluklarla karşılaşacağınıza , gereksiz harcamalardan her zaman kaçınacağınıza , borç almayacağınıza işaret eder.

Rüyada Yılan Yemek

Yılanın etini rüyasında çiğ olarak yiyen kimse düşmana galip gelir ve üstün duruma geçer. Aynı zamanda bu düşmanın malından da nasiplenir.

Rüyada Bir Kişinin Yılan Eti Yediğini Görmek

Rüyada yılan eti görmek, düşmandan gelen zararın mal olduğuna delalettir. Yılanın etini pişmeden çiğ yemek, düşman üzerinden Galip gelmeye, düşmanın kendi malından nasiplenmeye yorumlanır.

Rüyada yılan etinin piştiğini görmek, düşmanın kazanmasına delalettir. Rüyada yılanın etinin yandığını görmek, düşmanın kendi kendine gelin güvey olmasına delalettir. Rüyada yılanı sevdiğini görmek, çok büyük zarara delalettir.

Rüyada Yılanbaşı Ezmek

Rüyada yılanın başını ezdiği görülmüşse bu durum rüyayı gören kimsenin düşmanlarına karşı kazanacağı zafer anlamına gelir.

Rüyada Vücuttan Ya Da Ağızdan Yılan Çıktığını Görmek

Rüyada vücuttan yılan çıktığını görmek ailenizden birinin size ya da diğer bireylere düşmanlık beslemesine yorumlanır. Eğer rüyada ağızdan yılan çıktığı görülürse bu durum rüya sahibinin söyleyeceği bazı sözlerden zarar görmesi anlamına gelir.

Rüyada Ağza Yılan Girmesi

Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek ilim açısından büyük ilerleme kaydedileceğine delalettir. Yılanın uçtuğunu görmek ise mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Düşmanınızla yapacağınız barışa delalettir. Aynı zamanda hayır ve menfaatin işaretidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4378

Rüya Sitesi Linkleri