Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Görmek Ne Demektir Ne Anlama Gelir?

Ekim 22, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada yılan görmek , bu rüya genel olarak gerçek yaşam da gizli bir düşmanınızın olduğuna , bu yüzden allah’a sığınmanız gerektiğine , etrafınızda bulunan kötü niyetli insanlara karşı tedbirli olmanız gerektiğine işaret eder.

Bazılarına göre ise bu rüya ferahlamaya , ailevi olan yeniliklere , büyük bir güce ve servete yorarlar.

Rüyada Evde Yılan Görmek ne anlama gelir?

Rüyada evde yılan görmek , gerçek yaşamda yaşayacağınız en hayırlı ve güzel olarak delalet eder.

Olumlu şeylerle karşılaşacağınıza , maddi olarak sorunlardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve kendinize bundan sonra yeni bir sayfa açacağınıza yorulur.

Rüyada Küçük Yılan Görmek ne anlama gelir?

Rüyada küçük yılan görmek , yakın zaman içerisinde başınıza gelecek küçük ve önemsiz sıkıntılara işaret eder. Fakat bu sıkıntıları atlatacağınıza , işinizde kendini geliştireceğinize ve maddi olarak ise kazancınızın artmasına yorulur.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek neye işaret?

Rüyada beyaz yılan görmek , Allah yolunda ilerleyeceğinize , hayatınızı artık düzene sokacağınıza , kötü alışkanlıklarınızı bir kenarı bırakacağınıza , dininize çok önem vereceğize delalet eder.

Rüyada Büyük Yılan Görmek ne demek?

Rüyada büyük yılan görmek , büyük korkular içerisinde olacağınıza , bu korkulardan dolayı ise sürekli olarak diken üzerinde yaşayacağınıza , çevrenizde size kötülük besleyen ve kıskanç insanların olduğuna yorulur.

Rüyada Yatakta Yılan Görmek ne anlama gelir?

Rüyada yatakta yılan görmek , yaşayacağınız kavgalara , tartışmaların olacağına ve küslüklere alamet eder. Bunun yanı sıra , başınızın derde gireceğinize , abisi gibi gördüğünüz kişinin size yardım edeceğine , feraha ereceğinize ve mutlu zamanlar geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek ne demek?

Rüyada yeşil yılan görmek , dostluklarınızı kıskanan kişilerin olmasına , etrafınızda kötü niyetli insanların olduğuna fakat bunları hayatınızdan çıkaracağınıza , ferah ve sıkıntısız bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Yılan Öldürmek nedir?

Rüyada yılan öldürmek , hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , bekarsanız evleneceğinize , mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Aynı zaman da bu rüya hayra yorumlanır ve kişi için çok hayırlıdır.  Feraha kavuşacağınıza , sıkıntılardan kurtulmaya ve mal mülk sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması , maddi olarak zorluklarla karşılaşacağınıza , gereksiz harcamalardan her zaman kaçınacağınıza , borç almayacağınıza işaret eder.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek nedir?

Rüyada çok sayıda yılan görmek , düşmandan dolayı büyük zarar göreceğinize , düşmanınızın tuzağına düşeceğinize , başınız beladan kurtulmayacağına ve sürekli olarak sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Yılan Saldırması ne demek?

Rüyada yılan saldırması , sizden daha güçlü ve zengin olan birisi tarafından kötülük geleceğine , bu kişiden kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğinize , zararlar göreceğinize , tartışmalara ve kavgalara delalet eder.

Rüyada Renkli Yılan Görmek ne anlama gelir?

Rüyada renkli yılan görmek , çevrenizde bulunan bazı insanların art niyetli olduklarına , bu insanlardan zarar göreceğinize , mutsuz olmaya , moralinizin bozulmasına işaret eder.

Rüyada Ölü Yılan Görmek nedir?

Rüyada ölü yılan görmek , gönlünüzün ferahlayacağına , tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza , korkularınızın üstesinden geleceğinize , size huzursuzluk veren şeylerin cevabını bulacağınıza alamet eder.