Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Yılan Görmek İslami

Nisan 1, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Yılan rüyada ne şekilde görülürse görülsün düşman anlamına geliyor. Kobra ve engerek gibi yılanlar görmek de düşmanın ne denli tehlikeli olduğunu gösterir.

Yılan her halükarda hilekar ve zarar veren boyutta bir düşman anlamına gelir. Yılanın ne kadar tehlikeli olursa düşman da o kadar tehlikeli anlamına gelir

Rüyada Yılan Öldürmek

Yılanın derisi ve eti hatta kanı size düşman olan insanların malı olarak tabir edilir. Rüyanızda bir yılanı öldürdüğünüzde düşmana galip gelmiş sayılırsınız. Onun mal varlığı da size geçmiş olur.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüya esnasında bir yılanın kişiye güzel şeyler söylediğini görmesi düşmanları ile barışmasına arada barış ortamlarının olmasına işarettir.

Ancak yılan kötü sözler sarf ettiyse kişi düşmanı ile karşı karşıya gelecek ve kavga edecek demektir.

Rüyada Beyaz Yılan Tutmak

Rüyasında beyaz bir yılanı tutan kişi büyük bir mertebeye yükselir. Her işi rast gider. Beklediği makama kısa süre içerisinde ulaşır.

Yanında küçük yılanlar bulunan ve siyah renkli bir yılan gören kişinin ise malında artış meydana gelir.

Rüyada Yeşil Yılan

Yeşil yılan rüyada görülürse din düşmanı anlamına gelir. Sarı yılan ise hastalık ve zayıflık demektir.

Kırmızı yılan gördüyseniz düşmanınız akrabaları ve çevresi çok geniş tehlikeli bir düşmanınız var olduğu anlamına geliyor.

Rüyada Evin İçinde Yılan

Rüyada evin içinde dolaşan bir rüya gördüyseniz bu düşmanınızın size çok yakın olduğu ve karı koca arasında şiddetli tartışmalar yaşanacağı ve kırıcı sözler sarf edileceği anlamına gelir.

Rüyada Yılan Yemek

Yılanın etini rüyasında çiğ olarak yiyen kimse düşmana galip gelir ve üstün duruma geçer. Aynı zamanda bu düşmanın malından da nasiplenir.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan tarafından ısırılmak düşmandan gelecek olan bir zarara delalet eder. Düşman tarafından bir zor durumda bırakılacağınıza ve bu durumdan çıkmak için farklı yollar arayacağınıza işaret ediyor.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1601