Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Doğurmak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Yılan Doğurmak, Yakın bir zamanda çocuğunuz ile aranızda bir tartışma yaşanabileceği yada çocuğunuzun size kızgın olabileceğini işaret etmektedir. Aynı zamanda ise aile içendeki bazı kişilerin ise düşmanlığını kazanacağız mesajını işaret etmektedir. Psikolojik anlamı ise çok daha farklıdır. Eğer bir çocuk sahibi olmayı düşünüyor iseniz yada hamile iseniz bu rüya ise çocuğunuzun sağlığı ile ilgili olan endişelerinizi yada çocuğunuzu yetiştirmek ile ilgili maddi manevi eksiklikleriniz ile ilgili kaygılarınızı işaret etmektedir.

Farklı şekillerde ise yorumlanabilmektedir. Bir diğer taraftan ise etrafınızdaki düşmanlara ise dikkat etmesi gerektiğinin ise habercisi olduğunu ise işaret etmektedir. Her ne kadar düşmanı simgelese bile kişilerin bu tür insanları gözüntü çok fazla büyüttüğünü ise işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin çevresinde ise fırsat kollayan bir düşmanın olduğuna yada bu yüzden rüyayı gören kişinin tedbirli davranması gerektiğine aksi halde ise zarar göreceğini işaret etmektedir.

Yılan Doğurmak sürekli engeller ile karşı karşıya kalacağına yada çevresinden başka bir yere taşınarak ise kötü insanlardan kurtularak rahatlayacağını işaret etmektedir. Geri çekilmek manasını işaret etmektedir. Düşmanlardan çekinmek veya ipleri rakiplerin ellerine bırakmayı ise işaret etmektedir. Rüyada Yılan Doğurmak olayları büyütmek veya bazı sorunları ise takıntı yapmak anlamını işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1238