Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Derisi Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada yılan derisi görmek genelde düşmanı işaret eder. Farkında olmadığınız düşmanınız olabilir. Bu düşman kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır. Rüyada yılan görmek birde hayra yorumlanır. Maddi durumunuzun güçleneceğine, aile hayatınızda yenilikler yaşayacağınıza işarettir. Bir çocuk sahibi veya evlilikle sonuçlanan bir ilişkiye başlayacağınıza işarettir.

Rüyada yılan derisi soymak rüyada yılan görmek veya yılan tarafında ısırılmak korkularınızın ve endişelerinizin olduğu anlamına gelir. Her şey yolunda gidiyor gibi görünse de içte içe korktuğunuz bir durum, olay veya kişi olabilir. Rüyanızda gördüğünüz yılan bilinç altınızda bu korkunuzun su yüzüne çıkmadığının, korkularınızı fark etmeniz gerektiğinin habercisidir.

Rüyada görülen yılan günahları,tehlikeli ve yasak ilişkileri simgeler. Özellikle yatak üzerinde bir yılan görmek cinsel korkularınızla ilgilidir. Eğer yılandan korkuyorsanız olumlu sembol olarak yılanlar şifa ve bilgeliği temsil eder.

Rüyada yılan derisi yemek hastalıklardan korunmayı temsil eder. Rüyanızda iki kafalı yılan görmüşseniz, farklı ruh hali içinde olduğunuz anlamına gelebilir. Hissettiklerinizle, davranışlarınız birbirinden farklı olabilir. Rüyanızdaki yılanın başı ve gözleri yoksa çevrenizdeki tehlikeleri görmezden geliyorsunuz demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1294