Rüya tabiri ara

Rüyada Yılan Beslemek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüya sahibine hayırlı haberler vermektedir. Kişinin duygusal yaşamında olan olumlu gelişmelerin yanında, iş yaşamında gelir artışı, makam yükselmesi görülebilir. Evli kişiler için, iyi gitmeyen aile hayatının düzelmesi anlamına gelen bu rüyalar, bekar kişiler için iyi bir eş olarak yorumlanır. Rüya sahipleri için yeni bir ev, yeni çocukların müjdelendiği rüyalar arasında kabul edilir.

Bazı yorumculara göre yılan beslemek, kişinin düşmanlarına karşı sağlayacağı üstünlüğü anlatmaktadır. Yılandan korkmadan onu beslemek, üzerinde hakimiyet kurmak düşmanlara kurulacak üstünlüğü anlatmalıdır. Düşmanlara sağlanacak üstünlük dışında, onlarla yapılacak barışı ifade eden bir rüya olarak kabul edilmelidir. Rüyada beslenen yılan tarafından ısırılmak, düşmanlardan gelecek kötülüğü anlatır. Rüya sahibinin uğrayacağı zararları ifade eder. Yılanın yakılması düşmanlara galip gelerek, onlara kötülük yapma olarak yorumlanmalıdır.

Sokakta dolaşan yılanları beslemek, rüya sahibinin çevresinde gelişen kötü olayları anlatır. Düşmanların kötülükleri ve saldırıları başlayacaktır. Olası afetlerden dolayı kişi zarar görecektir. Başı boş dolaşan yılanı yakalayarak beslemek, iş girişimlerinde başarıyı yakalamak olarak yorumlanır. Bu başarı sizlere güzel menfaatler kazandıracaktır.

Rüyada yılan beslemek hakkında bilgi yılanın iri ve uzun olması halinde, rüya sahibinin rahatsız olduğu olayların varlığı anlaşılmalıdır. Aynı zamanda aile içinde bir kişinin beslediği düşmanca tavırların sembolü olarak kabul edilmelidir. Rüyada size ait olan uzun ve iri yılan görmeniz, yakında elde edeceğiniz mala ve mülke yorumlanacaktır.

Rüyada yılan besleyen birini görmek bunun yanında evlat sahibi olmakla ve düşman komşularla yorumlanacak bir rüya olarak kabul edilir. Yılanın küçük olması, kişinin düşmanlarının zayıflığını ifade eder.

Rüyada zehirsiz olan zayıf bir yılanı beslemek, kişinin elde edeceği çok sayıda altınla yorumlanmalıdır. Yılanın kara olması halinde, rüya sahibinin yeni bir ev ya da eşya satın alacağına, su yılanı olması halinde servete kavuşan ya da iyi bir mevki elde eden kişiye yorumlanmalıdır. Rüyada görülen siyah bir yılan, uzun ve büyük bir yılan rüyasından daha tehlikeli olacak düşmanlara işaret eder. Beyaz bir yılan ise, zararsız düşmanlıklar yapmak isteyen kişileri temsil etmektedir. Ayakları olan bir yılansa, rüya sahibinden daha güçlü, daha etkili kişilerin düşmanlığını kazanma olarak yorumlanır. Altından bir yılan beslemek, hayırlı işleri, iş yaşamındaki güzel gelişmeleri ve çevrenizde olan faydalı insanları anlatır. Yeşil bir yılan dini vecibelerini yerine getirmeyen kişileri temsil etmekte, bunlar sayesinde rüya sahibinin günahkar olabileceğini anlatmaktadır. Rüyada engerek, kobra ve boa yılanı görmek, tehlikeli ve karanlık günlerin habercisidir. Yılanla boğuşma sizden hoşnut olmayan kişilerle ters düşmenizi anlatır.

Rüyada evde bir yılan beslemek, evin içinden birisinden görülecek düşmanlığa yorulur. Bu bilerek ya da bilmeyerek yapılacak kötülükleri ifade eder. Evin içinde yaşayan biriyle girilecek tartışmayı da anlatır. Dışarıdan eve alınan bir yılan gördüyseniz, evinize giren kişilere dikkat etmenizi anlatan bir rüyadır. Evdeki yılanlardan korkmamak, evde günah işleyen ya da günah işlemeye hazırlanan kişilerin olduğunu anlatır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1599