Rüya tabiri ara

Rüyada Yıkanmak

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada yıkanmak her geçen gün işlerinizde daha fazla kar elde etmek ve maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır. Borcu olanlar ve borçları yüzünden bir türlü maddi rahata erişemeyen kişiler yakında rahatlar. Toplu olarak da borcunuzdan kurtulabilirsiniz. Rüyada yıkandığını görmek beklenen toplu para varsa yakında elinize geçebilir. Mal mülk satmak isteyenler sonunda ellerinden çıkarırlar. İhtiyaç duyulan gelire ulaşılır. Ekonomik yönden gösterilen çaba boşa çıkmaz ve çabanızın karşılığını tez zamanda alırsınız.

Rüyada yıkanmak bir bakıma çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesi ile birlikte sevincin artmasına, sevdiklerinizle sık sık gelip gitmeye yorumlanır. Şu günlerde düğün dernek ya da başka sebeplerle evinizde şenlik havası olabilir. Bir yakınınıza da mutlu günü için yardımda bulunabilir, sevdiklerinizin mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Bekar olan bir yakınız varsa da evlenmesinde kişi aracı olabilir, sevip de kavuşamayanlar yakında kavuşurlar.

Rüyada yıkanmak istemek çok zor günleri geride bırakmaya ve dert kederden kurtulmaya yorumlanır. Size karşı olan insanlar artık sizin yanınızda olurlar. Rüyada yıkanmak için soyunmak küs olduğunuz akrabalarınız varsa yakında sizi haklı bulabilirler. Sonunda herkes hakkı olanı alır. Miras konusundaki anlaşmazlıklar da biter.Rüyada yıkanmaya gitmek sofranızda rızkın her geçen gün artmasına yorumlanır. Yıkanmaya çalışmak hane içerisinde düğün dernek telaşı olabilir. Ya da başka sebepler ile evinizde rızık eksik olmaz. Hanede bekar biri varsa bu kişinin evlenmesine vesile olabilirsiniz.

Rüyada yıkanmak duş almak küslüklerin bitmesi ve paranızın günden güne artmasına yorumlanır. Bir süre önce borç para verdiğiniz birileri varsa yakında geri öderler. Ya da zamanında sizin hakkınız olana el koyanlar, şimdi hakkınızı geri iade ederler. Herkes hakkı olanı alır. Er ya da geç haksızlıklar biter.

Rüyada hamamda yıkanmak sağlık ve sıhhat içerisinde olmaya, hane içerisinde barışa yorumlanır. Haneden uzun süredir görmediğiniz akrabalarınız ile aranız düzelebilir, daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz. Sağlık sorunları yüzünden borca girenlerin durumu düzelir.

Rüyada banyoda yıkanmak işlerinizde kolaylık sağlamak ve yatırım yapmak demektir. Kendi işini yapanlar işlerini büyütürler, işinize para harcayabilirsiniz. Başka birinin yanında çalışanların ise geliri artabilir. İşleri bozuk olanlar yakında düzene sokarlar.

Rüyada küvette yıkanmak evinizde maddi sıkıntının bitmesine ve sofranızda rızkın her geçen gün artmasına yorumlanır. Çalışan kişiler evlerine daha çok para getirerek ailesinin ihtiyaçlarını eskiye oranla daha iyi karşılayabilirler. Borcu olanlar borçlarını kapatabilirler.

Rüyada sabunla yıkanmak aile geçiminde sıkıntı çekenlerin geçimleri rahatlar, sofralarında bolluk bereket olur. Aile içinde paraya ihtiyacı olan biri varsa yardım edilebilir. Aile büyükleri de size hayırlı haberler getirebilir, size yardım edebilirler.

Rüyada dışarıda yıkanmak akrabalar arasında birlik ve dayanışmaya, anlaşmazlıkların son bulmasına yorumlanır. İşlerinizde de bereketli bir döneme girilir. Toprak işi ile uğraşanların emeklerinden bekledikleri kazancı elde edebilir, borçlarını kapatabilirler.

Rüyada hortumla yıkanmak maddi anlamda rahata erişerek güven içerisinde yaşamaya yorumlanır. Ev hayatında rahat edemeyenler evinde huzuru bulurlar ve ev içi ihtiyaçları tez zamanda karşılamak ve sofranızda rızkın artmasına yorumlanır.

Rüyada soğuk suyla yıkanmak yeni bir iş için kolları sıvamak ve yatırım yapmaya yorumlanır. Maddi durumu iyi olan kişiler yeni mal mülk edinebilirler. Borcu olan kişiler ise borçlarını çok hızlı bir şekilde kapatabilirler. Başkalarına karşı mahcubiyet ortadan kalkar, haklar eşit dağılır.

Rüyada sıcak suyla yıkanmak gün geçtikçe daha çok para kazanarak rahata erişmeye yorumlanır. Gönlü temiz insanlar karşınıza çıkar. İş hayatında da işleriniz günden güne açılabilir.

Rüyada başkasının evinde yıkanmak şan ve şöhret sahibi olmaya, yaratıcı işler yapmaya yorumlanır. Hobileriniz de kazanca dönüşür ve zamanında yapılan haksızlıkları artık unutmak ve oluruna bırakmak demektir.

Rüyada sokakta yıkanmak talihsizliklerden kurtulmak ve ev hayatında karmaşanın bitmesine yorumlanır. Ailede anlaşamayan kişiler arasındaki husumet biter ve zor durumda olan birine iyilik yaparak kurtarmak demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5108