Rüya tabiri ara

Rüyada Yıkamak

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yıkamak, umutsuzluk, kaygı, kin gibi negatif duyuları temizlemektir. Ayrıca sağlıkla ilgili korkuları, kişisel denge ile ilgili nevrotik fobileri içerebilir. Bazen yıkama ile ilgili rüyalar, geçmiş acıların, huzursuzlukların ve gerginliklerin, hatta nefret duygularının arındırılmasına işarettir, hayatınızdaki mutsuz deneyimlerin veya duyguların temizlenmesini sembolize edebilir.

Rüyada Cinsel organların Yıkanması

Rüyada vajina veya penisin yıkanması, olumsuz cinsel duyguların temizlenmesidir. Yasak cinsellik düşünceleri, bastırılmış cinsellik, hijyen veya üreme organlarının cinsel kimliğiniz ile ilgili sonuçları ile ilgili olabilir.

Rüyada Araba Yıkamak

Rüyada bir otomobili yıkamak, bazı karar verme aşamasında, yeni bir başlangıç ​​yapmak için kötülüklerin, zorlukların, sıkıntıların temizlenmesini temsil eder. Gururlu ve dürüst görünmek istiyor ya da hatalarınızı başkalarının görmesine izin vererek utanmak istemiyor olabilirsiniz.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Bir annenin gördüğü rüya ise olağan bir rutinden kaynaklanabilir veya ailenin duygusal bakımına atıfta bulunabilir. Bazı durumlarda kirli, olumsuz düşüncelerinizi benliğinizden arındırma istemidir. Çocuk çamaşırları yıkamak başkalarına temiz ve saf tutumlarınızı gösterme girişiminizdir.

Rüyada El Yıkamak

Rüyada ellerin yıkanması, her yaptığınız veya katıldığınız bir şey hakkındaki olumsuz hislerden ve pişmanlıklardan kurtulmayı simgeler, ayrıca bazı konularda sorumluluk almanız gerektiğini gösterir. Alternatif olarak, uzun bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir.

Rüyada Saç Yıkamak

Rüyada saçlar görsel açıdan karakterinizi simgeler. Rüyanızda saçlarınızı yıkadığınızı görüyorsanız, tutumunuzu değiştirme veya başkalarına sunma şeklinizi değiştirmeniz söz konusudur, bir duruma karşı tavır ya da bakış açınızda değişiklikler ile yorumlanır. Derin anlamda, eski ve yararsız düşünceler, fikirler ya da önyargıların bırakılmasını temsil edebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6240