Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşillik Yemek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yeşillik yemek, rüya sahibi için yeşilliğin durumuna göre farklı yorumlanır. Diri, taze ve canlı yeşillik yemek kişinin kendi çabasıyla, alın teriyle kazandığı rızka, hanesindeki bolluk ve berekete tabir edilir. Solmuş, canlılığını yitirmiş olan yeşillik yemek ise, zorlu geçecek bir yaşama delalet eder. Rüyada yeşillik görmek, normalde makbul ve güzel rüyalardan biridir. Borçların ödenmesine, dert ve sıkıntının sona ermesine, iş açıklığına, yaşamın düzene girmesine, esenliğe işaret eder. Böyle bir rüya gören kişiler, hayallerine ve tüm hedeflerine ulaşabilir. Huzuru bulur, neşesinden kaybı olmaz. Kısmeti açılır, şansı bahtı güzel olur. Yaşamı esenlikle, bolluk ve bereket içinde olur, hanesi nimetlerle dolar. Özellikle yaz mevsimi içinde yeşillik görülmesi, kişinin sağlığının yerinde olduğunu müjdeler.

Rüyada yeşilliklerde uzanmak, unutulmuş, lafı bile geçmeyen bir konuda gelen haberle işlerin açılmasına, yaşamdaki güzel gelişmelerin olmasına delalet eder. Yemyeşil bir alan görmek ise, kişinin dininde sürekliliği, güzelliği ifade eder. Kurumuş yeşillik kişinin miskinliğini anlatır. Bu kişiler işlerine bile isteyerek gitmez, yaptıklarını bile istemeyerek gerçekleştirir.

Rüyada yeşil alan görmek ise, rüya sahibi için olumlu yorumlamalara neden olur. Bu isteklerin gerçekleşmesi, hastalıkların şifa bulması, borçların bitmesi, sıkıntıların sona ermesi anlamındadır. Fırsatlar kazançlı ve bereketli olacaktır.

Rüyada yeşillik toplamak ve yemek ise, rüya sahibinin kendi istediği gibi hareket etmesine, serbest çalışmayı sevmesine, kimseye bağımlı olmamaya işaret eder. Kişinin kendi bahçesinden yeşillik toplaması, tez elden sahip olacağı rızka, kendi işindeki kazanca yorumlanır. Pazarda toplanan yeşillik kişinin çalışıp kazanmasına, geçim derdine düşmeden rızkını elde etmesine işaret eder. Bu yeşilliklerin yenmesi çalışmaların semeresinin alınmasına delalet eder.

Rüyada yeşillik sulamak ise, rüya sahibinin iyi niyetine, etrafına hayırlı bir insan olmasına, hareketlerinin güzelliğine işaret eder. Sulanan yeşilliklerin yenmesi ise, rüya sahibinin haksızlığa göz yummamasına, herkes tarafından makbul sayılan işlere tabir edilir. Yeşillik yıkamak ise, kişinin cefası fazla, keyfi fazla olan bir girişime adım atacağına işaret eder.

Rüyada yeşillik almak ve yemek ise, rüya sahibinin iyi geçimine, helal yoldan kazanca tabir edilir. Bu kazanç herkese nasip olmayacak kadar fazla miktarda olur. Rüyada yeşillik yemek genel olarak, hak edilen rızık, bol kazanç ve berekete işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5633