Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Zeytin Yemek

Mart 20, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil zeytin yemek, kaybolan bir malın, paranın bulunmasına ya da uzun süredir görüşülmeyen biriyle tekrar görüşüleceğine delalettir. Hırsızlık, kayıp gibi sebeplerden dolayı ortadan kaybolmuş bir eşya da para söz konusuysa tekrar bulunabilir ya da dargınlık, kopukluk gibi nedenlerden dolayı görüşülmeyen birileri varsa yıllar sonra tekrar konuşmaya başlanabilir.

Çoğunlukla rüyada zeytin görmek mal, mülk ile yorumlanır. Rüyada yeşil zeytin görmek ise kolay yoldan, uğraşmadan kazanılan paraya, mala işaret eder. Miras ya da şans oyunları aracılığıyla çaba harcamadan para kazanılabilir demektir. Rüyasında yeşil zeytin aldığını veya topladığını gören uzun zamandır çaba harcadığı bir iş ya da beklediği bir para veya görüşmek istediği bir insan varsa amacına ulaşacak demektir. Zeytin aynı zamanda kısmet anlamına gelir.

Acı bir yeşil zeytin yediğini gören ise çaba harcadığı bir işe, yolculuğa çeşitli engellerden dolayı başlayamayacak demektir. Yeşil zeytin ikram ettiğini ya da verdiğini gören ise dargın ya da kavgalı olduğu biriyle tekrar bir araya gelerek barışacaktır. Yeşil zeytin ağacı gören karar vermekte zorlanacağı bir tercih yapmak zorunda kalsa da bu tercih sonucunda mutlu olabilir. Yeşil zeytinlerin olduğu ağaca çıkıp, zeytinleri toplayan kişi ise çok uğraştığı ancak buna değmediğini düşündüğü bir kişi ya da iş için beklediğini alacak demektir.

Zeytin genellikle mal, mülk, kısmet, barış ile yorumlansa da siyah zeytin bazı durumlarda kötü olayların habercisi olabilmekle birlikte yeşil zeytin çoğu zaman iç rahatlatan, olumlu olayların habercisidir fakat yeşil zeytini ezdiğini, kestiğini ya da sıktığını gören darılma ile sonuçlanacak kalp kırma, tartışma gibi olaylar yaşayabilir ya da maddi bir kaybı olabilir. Zeytinyağı ise zor elde edilen kazanç demektir. İstenilene ancak zahmetli bir şekilde, uzun süre sonra ulaşılabilecek anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

643