Rüya tabiri ara

Cover Image

Yeşil Yaprak

Mayıs 4, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yeşil yaprak görmek, iyi ruh haline bürünmeye, çocuksu yönlerinizin ağır basmasına, sevecen kişiliğiniz ile çevreye mutluluk katmaya yorumlanır. Yeşil yaprak rüyasını gören kimseler, olumlu ve güzel davranışları ile toplumun sevgisini kazanmış, yaşama sevincini yitirmemiş, bir çok olumsuzluklara rağmen hayattan kopmamış kişilerdir. Rüyada yeşil yaprak görmek, tabiata olan düşkünlüğe, yaşanılan yerden her fırsatta uzak olunarak  daha mutlu olacağınız yerlere yönelmeye tabir edilir. Bu rüya gerçeklerden uzak olmaya, hayalci taraflarınızı ön basmasına, her daim iyiyi ve güzeli arzulamaya ifade edilir.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek Diyanet?

Rüyada yeşil yaprak görmek, genelde manevi hayata ve buna bağlı değişikliklere, özel yaşama, mutlu sürecek birlikteliklere, hatalardan ders alınarak yola devam etmeye ifade edilir. Rüyasında yeşil yaprak gören kimse, kendisini dünya nimetlerin uzak kılmış, ömrünü manevi güzelliklere ve inancına adamış, hayırlı ve güzel olan her türlü değerleri önde tutmuş kimselerdir. Rüyada yeşil yaprak görmek, bazen de ilim sahibi kimselerden ders almaya, kalp temizliğine, helal yollarla hayırlı nasipler peşinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yaprak Yemek

Rüyada yeşil yaprak yemek, ticari faaliyetlerin başarısızlıkla sonlanmasına, beklentilerin yarım kalınmasına, istenilen hayata ulaşmak konusunda zorluk çekmeye yorumlanır. Rüyasında yeşil yaprak yediğini gören kimse, yaşadığı olaylar karşısında şaşkınlık içinde kalıp beklenmedik sürprizlerin içine düşer. Yeşil yaprak yemek, rüyası bazen de hayırlı ve güzel haber almaya, kazançta artışa gitmeye, mertebede yükselişe gitmeye tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yaprak Toplamak

Rüyada yeşil yaprak toplamak, bu rüya inişli çıkışlı hayatın içinde olup bir türlü beklentilerinize ulaşamayacağınızı, hayatınızın kararsızlık içinde sürüp giderek olaylar karşısında çaresiz kalacağınıza işaret edilir. Rüyada yeşil yaprak toplamak, helal rızkın peşinde koşmaya, alın eri dökerek nasibe ulaşmaya, beklentileri zahmetsiz şekilde elde etmeye ifade edilir.

Rüyada Yeşil Yaprak Koparmak

Rüyada yeşil yaprak koparmak, içinde yer aldığınız tüm işlerinizin başarılı şekilde devam etmesine, arzu ettiğiniz bir çok işe zahmetsiz şekilde ulaşmaya yorumlanır. Rüyasında yeşil yaprak kopardığını gören kimse, amacına ve hedeflerine her geçen gün biraz daha yaklaşarak kararlılıkla yoluna devam eder.

Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek

Rüyada ağaç yaprağı görmek, ağaç yaprağı sembolü, görülen ağacın şekline bağlı olarak yorumlanıp olumlu olduğu kadar olumsuz içerik şeklinde de ifade içerir. Rüyada tatlı ve güzel meyvelerin yetiştiği ağaç yaprağı görmek, iyi huya, ahlaklı inancına bağlı eşe sahip olmaya, sağlıklı güzel ömrün içinde olmaya, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyada ekşi meyvelerin yetiştiği ağaç yaprağı görmek, kötü söz işitmeye, huzurun kaçmasına, yanlış kararlar içinde olmaya tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4777

Rüya Sitesi Linkleri