Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Su Görmek

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yeşil su görmek, rüya sahibi için kazanılacak helal kazancın habercidir. Bu rüyayı gören kişiler çevresindekilerle uyumlu bir yaşam sürecek, manevi açıdan rahat olacağı bir döneme adım atacaklardır. Herkesle kolay bir şekilde anlaşacak, tüm ilişkileri düzenli şekilde devam edecektir. Bu yüzden kişi iç huzuru bulacak, yaşamında mutlu olmasını sağlayacak adımları atmasını öğrenmiş olacaktır. Kendisine gerekli olanı bilinçli şekilde uygulayacaktır.

Rüyada yeşil su birikintisi görmek hayallerini, isteklerini daha kolay yerine getirecek, yaşamı tam istediği gibi şekillenecektir. Bu nedenle oldukça hayırlı bir rüya olduğu söylenebilir.Rüyada yeşil su kanalı görmek Hem maddi kazançlar açısından, hem de manevi beklentiler açısından istekleri karşılayacaktır.

Rüyada yeşil su dolu bir havuz görmek ise, rüya sahibinin bol kazancı olacağına delalet eder. Havuzu büyüklüğü ölçüsünde gelecek kazancın miktarı belli olur. Rüyada yeşil suda yüzmek kişinin maddi zorlukları kalmayacak, bu nedenle bir sıkıntı yaşamayacaktır. Üstelik bu kazanç helal yoldan gelecek, hanesinde bolluk ve bereket eksik olmayacaktır. Rüyada yeşil su göl görmek ayrıca bu rüya kişinin aile saadetiyle tabir edilmesi siz konusudur. Bu nedenle kişinin manevi huzuru bulması kolay olacak.

Rüyada yeşil su yılanı görmek, rüya sahibinin kendisine zarar veremeyecek düşmanlarının olduğuna tabir edilir. Kişinin kıskanılan biri olmasına, kendisinin yükselmesine engel olmak isteyen düşmanlarının olmasına yorumlanır. Bu rüyayı görenler adeta kendilerini koruyan dostlarının desteğiyle bu tehlikelerden zarar görmeden kurtulacaklardır.

Rüyada yeşil su içinde yüzmek rüya sahibinin kazanacağı helal kazançla birlikte, yaşamında bazı engellerle karşılaşacağına işaret eder. Bu kazançları elde ederken bazı zahmetli aşamalardan geçecek olan kişi, en sonunda istediğini elde edecektir. Bu yüzden kişiler zorluklara karşı hazırlıklı olmalı, sonunda istediğine ulaşmasının mümkün olduğunu bilmelidir.

Rüyada yeşil su kaplumbağası görmek kişinin iş yaşamındaki girişimlere işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler ticari yaşamlarında yükselmenin keyfini sürecektir. Çevresine faydalı olacak işler yapacaklar, sosyal çevresi tarafından sevilen bir kişi haline gelecektir. Bu kişiler iyi bir idareci olur, çalışanları tarafından da sevilir.

Rüyada yeşil su içmek genel olarak hayırlı tabirlerle yorumlanmıştır. Berrak yeşil su oldukça iyi tabir edilirken, bulanık yeşil su görmek biraz meşakkatli gelişmelere tabir edilmiştir. Ancak sonuçta her şey rüya sahibinin istediği, hatta beklemediği kadar iyi gelişmelerin olmasını sağlar. Bu engeller önemsiz bir hale gelerek, rüya sahibine güzellikleri sunarlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3857