Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Soğan Yemek

Şubat 15, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil soğan yemek, rüya sahibi için genellikle hayra yorumlanmaz. Bu rüya kişinin yaşamında olumsuz ve kötü olayların olacağına, kötü bir dönem geçirileceğine, yaşam düzeninin bozulmasına işaret eder. Kişinin huzuru kalmaz, bütün keyfi bir anda kaçar. Bazı yorumcular bunu kişinin günahkar olmasına, kusurlu işler yapmasına tabir ederler. Rüyada pişmiş yeşil soğan yemek ise, rüya sahibinin daha genç yaşlarda yaptığı hataların altında ezilmesine, bu nedenle daha fazla çaba sarf etmesine işaret eder.

Rüyada yeşil soğan görmek, rüya sahibinin daha fazla çalışmasına, zorluklar içinde olmasına, alın teriyle kazancını sağlamasına, tüm yaşamın yükünü çekmesine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişilerin oldukça çetin geçecek bir yaşamı olur. Elde edeceklerini binbir zorlukla kazanacak, ancak bunun kıymetini de çok iyi bilecektir. Bu kişiler kendileri ve ailesi için rahat bir yaşam düzeyi sağlayacak, fakat bunun için oldukça ağır bir bedel ödeyecektir.

Rüyada yeşil soğan tarlası görmek ise, rüya sahibi için uğursuzluk olarak tabir edilir. Bu rüya kişinin sevdikleriyle arasının açılmasına, tartışmaya ve kavga etmeye tabir edilir. Gönül ilişkisi olanların ilişkileri bitme noktasına gelebilir, diğer insanlarla ilişkiler bozulabilir.

Rüyada taze yeşil soğan yemek, rüya sahibi için zor bir yaşamı işaret eder. Kazançların canla başla elde edilmesine, çok çalışmaya ve bunların kıymetini bilmeye tabir edilir. Kurumuş yeşil soğan yemek ise, helal olmayan işlerden kazanca, geçim sağlamaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler başkalarının hakkına tecavüz ederek, bu şekilde nasiplenmektedir. Bundan sonra biraz daha dikkatli olurlarsa, yaşam düzenlerini sağlayabilir, haramdan uzak kalabilirler.

Rüyada yeşil soğan yemek, bazı yorumcular tarafından kişinin yeterli kazancı olmasına, halinden hoşnut olmasına tabir edilir. Bu kişiler sahip oldukları sayesinde mutlu olmayı başarmaktadır. Bu sayede kişiler etrafındakiler tarafından daha fazla sevilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2174