Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yeşil soğan görmek, çok çalışmaya, zorluk çekmeye, alın teri dökmeye, hayatın ağırlığını yük edinmeye ve bu şekilde geçimini sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin çetin bir hayat geçireceği, sahip olduklarını da zarla zorla ve bin bir güçlükle elde edeceği anlamına gelir. Rahat yaşama ancak onun bedelini fazlasıyla ödeyerek kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Soğan Tarlası Görmek

Rüyada yeşil soğan tarlası görmek, uğursuzluktur. Rüya sahibinin sevdikleri ile arasının açılacağı, birbirlerine karşı seslerin yükseleceği ve yumrukların kalkacağı anlamına gelir. İlişkileri noktalamaya, dostlarla düşman olmaya ve insanlarla iyi geçimin bozulmasına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Soğan Yemek

Rüyada yeşil soğan yemek, iyi değildir. Kötü ve olumsuz olayların yaşanacağına, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına işaret eder. Aynı zamanda günahkâr olmaya, ayıplı, eksik ve kusurlu iş yapmaya alamet eder.

Rüyada Taze Soğan Görmek

Rüyada taze soğan görmekle yeşil soğan görmek aynı anlama gelir ve benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin zor bir hayatı olacağına, kazandıklarını ve biriktirdiklerini canı dişine katarak, gece gündüz demeden çalışarak elde ettiği ile yorumlanır.

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek, Allah katında makbul olmayan ve helal sayılmayan işler yapmaya, onlarla geçim sağlamaya ve başkalarının hakkı üzerinden nasiplenip günahkâr olmaya rivayet edilir.

Rüyada Pişmiş Soğan Yemek

Rüyada pişmiş soğan yemek, kişinin gençlik heyecanı ile yaptığı hatalarını hiç unutmayacağına ve Allah katında iyi bir kul olmak için iki kat çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada Soğan Soymak

Rüyada soğan soymak, rüyayı gören kişinin kazancının ve neşesinin yerinde olması sayesinde halinden memnun olmasına, sahip olduklarının da kendini mutlu etmeye yettiğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek sayfası 30/08/2020 19:30:08 tarihinde 38847 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2492