Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Seccade Görmek

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil seccade görmek hayırlı iffetli dini bütün bir eş sahibi olacağına işaret etmektedir. Rüyasında yeşil seccade üzerinde namaz kıldığını gören kişinin iyi, yardım sever ve Allah’ın rızasını kazanmak için elinden geleni yapan hayırlı bir kul olduğuna işaret etmektedir. Bazı alimler ise rüyada yeşil seccade üzerinde namaz kıldığını gören kimsenin hac veya umre ziyareti yaparak, kutsal topraklara gideceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada yeşil bir seccade satın aldığını görmek ise, günahlarından tövbe ederek temiz bir hayata başlamaya işaret eder şeklinde tabir edilmektedir. Eğer seccade hediye ediliyorsa, rüya sahibinin bir başkası vasıtasıyla hidayete ereceği ve tövbekar olacağı şeklinde yorumlanır.

Bazı alimler ise rüyada görülen seccadenin huzur ve mutluluğa işaret eder şeklimde yorumlamışlardır. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtularak kötü günlerinin çok yakında biteceğine istediği hayırlı muradına ereceğine dalalet etmektedir. Ayrıca böyle bir rüya, rüya sahibinin tertemiz ve iyi bir insan olduğunu göstermektedir şeklinde tabir olunmaktadır.

Rüyasında seccadesini kaybettiğini gören kişi ise, dünya hayatını ahiret hayatına tercih eden, dünya işleri için ibadetlerini yerine getirmeyen veya sekteye uğratarak yerine getirmeyen kişiye işaret etmektedir. Böyle bir rüya gören kişi bu rüyayı bir uyarı gibi anlayarak kendisine çeki düzen vermelidir. Dünya meseleleri için ibadetlerini aksatmamaya özen göstermelidir.

Rüyasında geniş bir camide veya mescitte yeşil halı veya seccade üzerinde namaz kılarken gören kişinin, yakında hac veya umre ziyareti yaparak peygamber efendimizin mescidinde namaz kılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Kısacası, rüyada görülen yeşil seccade, genel olarak rüya tabiri yapan alimler tarafından çok hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya yorumları rüya sahibine göre veya rüyanın içeriğine göre değişse de, rüyada görülen seccade ya, Dünya ve Ahiret mutluluğuna, yada; Dünya ve Ahiret mutluluğu için uyarı niteliği taşımaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3159

Rüya Sitesi Linkleri