Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Yeşil Renk Görmek, manevi ferahlığın ve temizliğin simgesidir. Rüyayı gören kişinin dinine bağlı, iman gücü yüksek, merhametli ve hayırlı bir insan olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda yeşil renk sağlıklı bir ömründe göstergesidir. Yeşil diğer renklere oranla daha makbul ve hayırlıdır. Rüyasında gören kişinin işlerinin hayırlı olacağına, temiz hislere sahip olduğuna, güzel ve iyi adına ne varsa onunla birlikte olacağına işarettir. Tüm bunların yanı sıra duaların gerçekleşeceğine ve işlerin hayra döneceğine yorumlanabilir. Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, kazancının artacağına, muradına ereceğine, başarı arzularının gerçekleşeceğine tabir edilir. Hatta bazı yorumculara göre tövbelerin kabul edileceği rivayet edilir. Halk arasında bir işin hayırlı olup olmayacağını önceden görebilmek ve adımları ona göre atabilmek için istiare namazı kılınıp yatılır. Eğer rüyada yeşil renk görülürse bu işin hayırlı bir iş olduğuna inanılır.

Rüyada yeşil görmek yücelik, baht, başarı, hüznün tersi olan mutluluk ile ilişkilendirilir. Huzurlu, bol rızklı, iyi bir hayatın habercisidir.Rüyada yeşil görmenin bir diyer tabiri ise dinin kuvvetlenmesi ve malın artmasıyla yorumlanır. Eğer rüyanızda gözlerinizin yeşil olduğunuzu görür ve onlara sürme çekerseniz yakın zamanda çocuğunuz olacağına delalet eder. Eğer yakınlarından herhangi biri hasta olan kişi rüyasında yeşil görürse hastasının iyileşeceğine delalettir. Yeşil çok güzel ve anlamlı bir renktir. İslam alemi üzerinde yeşil rengin ilmi ve uhleviliği bilinir. Bu uhlevilikle rüyada yeşil görmek çok kötü bir yorum olmayacağı aşikârdır. Rüya binlerce alemden bir alemdir ve onu yorumlamak islam adına tehlikelidir. Rüyalarınızı yorumlattığınız kişinin salih bir alim olduğunu teyit etmenizi şiddetle tavisiye ederiz.

Rüyada yeşil renk elbise görmek, Hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaptığı ibadetlerin Allah’a ulaşacağına, her iki dünyada da muvaffak olacağına yorumlanır. Ayrıca çevresi tarafından sevilen, sohbeti güzel, merhamet sahibi bir kimseyi işaret eder. Yakınlarından biri tarafından sürekli kendisine dua edildiğine ve bu duaların rüya sahibini koruduğuna rivayet edilir. Edilen tövbelerin kabul olacağını, zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceğini, doğru ve yerinde girişimler yaparak kazancın bollaşacağını işaret eder.

Rüyada yeşil deniz görmek, hayatın her aşamasında ferahlığa yorumlanır. Ahiret hayatında muvaffak olmaya, sevaplarının bolluğuna işaret eder. Maddi anlamda da rüyayı gören kişinin rahatlığa kavuşacağına, bekar ise doğru bir evlilik yapacağına, mal mülk zenginliğine ulaşacağına tabir edilir. Tüm dileklerin kabul olacağına, gönül zenginliğine ve çevresinde kendi gibi insanların olduğuna, bu kişilerin faydaların dokunacağına yorumlanır.

Rüyada yeşil yılan görmek, islami tabiriyle münafık kişiyi temsil eder. Müslümanların içinde birliği,beraberliği, uyumu, dayanışmayı bozup müminlerin birbirine düşmesini, ibadeti bırakıp dünya kavgasına dalmasını amaçlar. İnanca saygısı olmayan, art niyetli, kıskanç ve başkalarının arkasından kuyular kazan kişiye işaret eder. Eğer yılandan zarar görülürse, münafık kişinin amacına ulaşacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin çok sevdiği bir kişi tarafından sırtından vurulmasını da işaret eder. Bu yılanı öldürmek, çevresine zarardan başka bir şeyi olmayan bir kişinin uzaklaştırılması ve artık zarar veremeyecek hale getirilmesi anlamını taşır.

Rüyada yeşil ağaç görmek, ağaç aslında temel anlamıyla aileyi simgeler. Bir arada olmayı seven birlikte büyüyen ve birlikte olduğu için güçlenen bir aileyi temsil eder. Muratların gerçekleşeceğine, şöhret, kudret, unvan sahibi olmayı işaret eder. Eğer ağacın yaprakları yeşil ve genişse, rüyayı gören kişinin karşısına büyük kıskandıracak kadar güzel bir kısmet çıkar. Kuruyan yaprak yeşillenirse ümitlerin kesildiği noktada yeniden umut ışığı yanacak ve rüyayı gören kişi için şans doğacak. Aynı zamanda bereketi bol ve kısmetli günlerin geleceğini gösterir.

Rüyada yeşil zeytin görmek, rüyayı gören kişinin rızkının çoğalacağına, borçların kolaylıkla ödeneceğine yorumlanır. Bolluk ve refah içinde geçirilecek bir ömre de rivayet edilir. Eli açık ve cömert karakteri temsil etmesinin yanı sıra, muhtaç bir kişiye yardım etmeyi, karşılığında da dualar alacağına işaret eder. Yumuşak huylu, sevecen ve şefkatli kişiliğe yorumlanmakla beraber tüm problemlerin üstesinden kolaylıkla geleceğini işaret eder

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5687