Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Para Görmek

Ağustos 9, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil para görmek; hayır işlerine harcanacak paraya ve rüya sahibinin dinlenmeye daha doğrusu kendini dinlemeye çekmesine işaret eder. Bir başka yoruma göre ise dini konularda yaşanan eksikliğe ve rüya sahibinin dini vazifelerini yerine getirmediğine delalettir. Ayrıca bu paranın miktarı da önem arz etmektedir. Eğer çok fazla miktarda bir para söz konusuysa maddi manevi kazanca ve kariyere yorumlanır. Rüya sahibi işiyle ilgili bir terfi alacak ve çok iyi konuma gelecektir. Eğer paranın miktarı az ise tam tersi maddi manevi kayba yorumlanır. Rüya sahibinin işiyle ilgili beklediği terfi gelmeyecektir.

Rüyada alınan bu paranın kim tarafından verildiğine göre yorum yapmak daha doğrudur. Rüya sahibinin saygı duyduğu bir el tarafından bu parayı alması, para alınan elin yardıma muhtaç olmasına yorumlanır. Bu da rüya sahibi için bir işaret olup yardım etmesi için bir vesiledir. Eğer bu parayı veren el sevilen bir kişi değilse daha doğrusu rüya sahibini sevmeyen bir kimse ise hasede, zarar vermeye yorumlanır. Bu kişinin rüya sahibinin malında gözü vardır ve çekemiyordur. Bundandır ki zarar verecek kadar gözü kör olmuştur. Rüya sahibinin dikkat etmesi için bir işarettir.

Rüya sahibinin eli bol, gönlü geniş bir kimse olduğuna delalettir. Rüya sahibinin bu yardım severliğinden dolayı pek çok kapı açılacaktır.

Rüya sahibinin içinde bulunduğu durumun zor olduğuna işaret eder. Ancak bu zor durum etraftaki insanların desteğiyle atlatılacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1725