Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Nohut Yemek

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yeşil nohut yemek, rüya sahibinin oldukça bereketli olacak, güzel geçecek bir dönemden geçeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler güzel ahlaklı olan, dürüst meziyetleri olan bir kişiyle dost olur. Çevresindeki güzel bir gruba katılarak, bu kişilerin meziyetlerinden fayda görür. Bu rüya bazen uzun geçen, sorunsuz ve güzel bir yaşama işaret eder. Bazı yorumcular bunu etrafta bulunan kötü niyetli bir kişiden kötülük görmeye, sıkıntılı bir döneme, rüya sahibinin arkasından konuşan yüzüne dost görünen iki yüzlü kişilerin varlığına, gözden düşmesine ve değerinin azalmasına tabir ederler.

Rüyada nohut görmek ise, rüya sahibinin önüne kadar gelen güzel bir müjdeye işaret eder. Aynı zamanda zorlukla kazanılacak helal paranın işaretidir. Bu rüyayı gören kişiler fazla rızka, güzel yaşanacak bir hayata sahip olurlar. Bu çalışmanın sonucunda gelen güzel bir ganimete yorumlanır.

Rüyada yeşil nohut satın almak ise, rüya sahibinin verdiği sözlerde durmamasına ve bu nedenle zor zamanlar geçirmesine delalet eder. Bu aynı zamanda kötü sözler sarf etmeye, emanete hıyanet etmeye, makam kaybına da işaret eder.

Rüyada kuru yeşil nohut görmek, rüya sahibi için hayırlı anlamlara gelmez. Rüya sahibi kısa zamanda bir kederin içine düşer. Beklenmeyen keder, acı, üzüntü eğer kişi isterse, çaba gösterirse, en kısa sürede aşılabilir. Eski rahat günlerine geri dönmesi için rüya sahibinin kendi çabası gerekir.

Rüyada yeşil nohut kavurmak, rüya sahibinin günaha girmesine, hatalı davranışlarda bulunmasına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda bir gönül ilişkisine işaret eder. Ancak kişi için uygun olmayan bir beraberlik söz konusudur. Bu nedenle dikkatli olunmasında yarar vardır.

Rüyada yeşil nohut toplamak ise, rüya sahibinin tez zamanda zengin olmasına, feraha ermesine işaret eder. Bu kişiler en kısa sürede geçim darlığından kurtulur. İş yaşamında girişimleri olursa, bunların sonucunda iyi paralar kazanır, mal sahibi olur.

Rüyada yeşil nohut yemek genel olarak, rüya sahibinin güzel günlerine işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler artık eskiden çektikleri sıkıntıları geride bırakacak, yeni yaşamlarında daha rahat edecekler. Hiç yalnız kalmadan, her işlerini rahatlıkla sonuçlandıracak, daha iyi kazanç elde edebilecek, huzur bulacaklar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5075