Rüya tabiri ara

Cover Image

Yeşil Nohut

Ağustos 20, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yeşil nohut görmek, rüyada görülen yeşil nohut sembolü oldukça hayırlı ve güzel rüyalar arasında olup sağlık, sıhhat huzur ve anlamı taşır. Yeşil rüyalarında öncelik olarak gösterilen huzur sembolü, bu rüyaya en güzel örnektir. Rüyada olgunlaşmış yeşil nohut görmek, sizden bir çok konuda üstün tecrübeleri ile size hayatın her alanında kolaylık sağlayacak başarılı kimselere tabir edilir. Rüyada görülen yeşil nohut sembolü, olumsuz olarak bakıldığında ise sevdiğiniz kimselerden fenalık görmeye, ikiz yüzlü kimselerle karşılaşarak asılsız suçlamalara maruz kalınmaya sembol edilir. Yeşil nohut ifadesi bekar kimseler için hayırlı kısmet şeklinde ifade edilirken, evli kimseler içinse hanede sevincin ve mutluluğun artacağına, hayırlı nasip ve murada ermeye, kişinin Allah’tan dilediği dualarının karşılığına ereceğine sembol edilir. Rüyada nohut görmek, alınacak mutlu edici habere, yüzünüzün gülmesine, hayırlı nasip ve kazanç kapısına ulaşmaya tabir edilir. Rüyada yeşil nohut satın aldığını görmek, emanet edilen bir mal ya da eşyaya gereken önemi vermemeye, kişinin sevdiği yakınlarına karşı sorumsuz ve vurdum duymaz tavır almasına ifade edilir.

Rüyada Yeşil Nohut Görmek Ne Demek?

Rüyada yeşil nohut görmek, hayatınızı olumsuz yönde saran bir çok konuda problemleri zorluk çekmeden çözeceğinize, zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşarak bulunduğunuz çevreden uzaklaşacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen yeşil nohut sembolü, sevdiğiniz kimselerle buluşmaya, hoş muhabbet içinde olmaya, aile bağlarını eskiye yönelik daha sağlam ve güçlü hale getirmeye ifade edilir. Bu rüya aynı zaman da büyük kazanca, yatırım sağlayan işlere, gelecek kaygısı gütmeden hayatı daha sakin ve başarılı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Yeşil Nohut Toplamak

Rüyada yeşil nohut toplamak, rüyasında yeşil nohut topladığını gören kimse, aklı ve zekası sayesinde kısa zaman da zenginliğe ve hayırlı çokça kazanca ulaşarak kendisini bir çok konuda rahat hisseder. Rüyada yeşil nohut toplamak, bazen de hastalıklardan ve geçim sıkıntısından kurtulmaya, hayatınızı daha güzel boyutlarda sürdürmeye, elinize geçen her türlü fırsatı başarıya dönüştürmeye sembol edilir.

Rüyada Yeşil Nohut Yemek

Rüyada yeşil nohut yemek, şifa olarak bilinen bu rüya gören kimsenin hasta olması halinde sağlığına kavuşma konusunda zorluk çekmeyerek amacına ulaşacağına yorumlanır. Rüyada yeşil nohutu kabuğu ile yemek, bir takım yanlışlara giderek, ticari işlerde ortaklarınızla aranızın açılmasına sebebiyet verecek etkenlere sürükleneceğinizi yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Nohut Satın Almak

Rüyada yeşil nohut satın almak, bu rüya nohut rüyalarının aksine pekte hayırlı olmamakla birlikte kişinin elinden çıkacak mala ve geçireceği rahatsızlığa işaret eder. Rüyasında yeşil nohut satın aldığını gören kimseler, basit hatalar yüzünden sosyal yaşam tarzlarını hiçe sürükleyerek insanların gözünde değersiz hal alırlar. Bu rüya verilen sözü yerine getirmemeye, hayatı çıkar amaçlı yaşayarak insanların kazançlarına göz dikmeye sembol edilir.

Rüyada Nohut Görmek

Rüyada nohut görmek, rüyasında nohut gören kimse, başarısını şansa bırakmayarak azmi ve kararlılığı sayesinde amacına ulaşma şerefine nail olur. Nohut rüyası, bekar kimseler için hayırlı kısmete, gönül ilişkisine, birlikteliğe, delalet ederken, evli kimseler içinse bebek müjdesine, hanede sevincin ve mutluluğun kat ve kat artmasına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17106