Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Mercimek Yemek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil mercimek yemek sıkıntılı zamanların biteceğine işarettir. Hastalık, borç, boşanma gibi devam eden süreçler varsa bunların hayırlı biteceğine, kederli zamanların sona ereceğine delalettir. Rüyada yeşil mercimek görmek çoğu zaman kısmet, murat gibi iyi anlamlara gelir.

Rüyada mercimek görmenin nadir de olsa kötü yorumlandığı durumlar da vardır. Örneğin; mercimeği haşladığını ya da pişirdiğini gören sıkıntılı bir sürece girecek demektir. Sınav, mülakat, evlilik gibi beklemede olan, devam eden işlemler varsa bunlarla ilgili sıkıntılara düşülebilir. Rüyada mercimek yediğini gören ise haber beklediği yerlerden olumsuz sonuç alacak demektir. Pişmemiş yeşil mercimek yediğini gören maddi, manevi büyük sıkıntılara düşebilir, güvendiği biri tarafından dolandırılabilir veya sevdiği bir insandan ihanet görebilir, pişmiş yeşil mercimek yediğini gören ise parasız kalarak, maddi sıkıntı çekebilir.

Rüyada yeşil mercimek görmek kimi yorumculara göre ise helal mal, helal kazanç demektir. Kişinin emeğiyle, hakkıyla para, mal, mülk elde ettiğini, haksızlık ya da haram için çaba göstermediğini simgeler ancak elinde tuttuğu mercimekleri düşüren ya da yere döken kişi beklenmedik kötü bir olayla karşılaşacak demektir.

Rüyasında birine yeşil mercimek verdiğini gören yakın zamanda bir iyilik yapacak, bu iyiliğinin de karşılığını alacak demektir. Başka birinden çiğ yeşil mercimek alan kişi ise karşılık beklenmeden iyilik görür fakat mercimekler pişmiş ise yapılan bu iyiliğin altında farklı niyetler olabileceğine işarettir. Rüyada yeşil mercimeği haşlanmış ya da pişmiş görmek çoğu zaman kötü yorumlanır. Rüyasında yeşil mercimek aldığını gören hayırlı bir yatırım yapacak demektir. Eğer az miktarda yeşil mercimek alınıyorsa bu bir eşya ve benzeri daha küçük miktarlarda yatırım yapılacağını gösterirken, yüklü ölçülerde mercimek alan kişi ev, araba gibi büyük bir yatırım yapacak demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4889