Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Kazak Giymek

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yeşil kazak giymek yaşamınızın son birkaç yılında sürekli olarak netleşmeyen bir takım olaylar bulunuyor. Sıkıntılı zamanlarınızı geçirdiğinizde hepsinin nedeni olarak netleşmeyenlere yorumluyorsunuz. Sıkıntılarınıza göğüs gerip sürekli olarak çevrenizde olanları teselli ediyor olsanız da, en az onlar kadar olayın netleşmesini istiyorsunuz. En sonunda alacağınız haber sonucunda netlik kazanacaktır. Bu durum sizi bir yandan çok sevindirirken, öte yandan üzülmenize neden olacaktır. Kendi içinizde yaşadığınız bir iç dünyanızın olduğu, sürekli olarak hayaller kurup hayatınızı bazen hayalle gerçeği ayırt etmekte zorlanıyorsunuz. Bu durum iş hayatınızı çok fazla etkilediği gibi, son zamanlarda aile yaşantınızı da etkilemeye başladığından artık hayal dünyasından çıkarak gerçekleri yaşamanız gerekiyor. Bu durumunuz ailenizi çok fazla tedirgin ediyor. Bu yüzden gerekirse bir uzman doktordan yardım almalısınız.

Sizin için her daim en iyiyi isteyen ailenizi daha fazla üzmemek için onları dinlemelisiniz. Yoksa sizin iş hayatınızda psikolojinizin bozulması nedeniyle açığa alınma ihtimaliniz çok yüksek olacaktır. Özellikle alkol ya da sigara gibi alışkanlıklarınız bulunuyorsa mutlaka bu alışkanlıklarınızdan vazgeçmelisiniz. Sizin sağlığınızı çok kötü etkilediği gibi ailenizde bulunan insanların da maddi ve manevi olarak etkilenmesine neden oluyor. Onlara sıkıntılı zamanları geçirmemek ve üzmemek adına sağlığınızdan değerli olmayan bu zararlı maddeleri bırakmalısınız.

Rüyada yeşil kazak görmek, üzerinizde bir yeşil kazağın olduğunu gördüyseniz yaşınıza göre çok olgun bir insan olduğunuzdan çevrenizde sizi tanıyan her insan sizi çok seviyor. Siz gerek okul hayatınızda gerekse okul hayatınızın biterek iş hayatınızın da çok başarılı olması takdir kazandırıyor. Sizin geleceğinizin daha da parlak olduğundan, bir an önce çok yükselmek istiyorsunuz. Merdivenleri basamak basamak çıkmanız gerekiyor. Siz basamağın en altındayken bir an önce en üst basamağa çıkmak istiyorsunuz. Eğer sabırlı olursanız yavaş yavaş yükseleceğinizi de bilerek hareket edeceksiniz. Ailenizin size sürekli olarak baskı kurup evlenmeniz konusunda baskı yapıyorlar.

Bir türlü kendi kafa yapınızda bir insan bulamadığınızdan evlenemiyorsunuz. En sonunda tanışacağınız bir insan sizin kalbinizi çalacaktır. Çok mutlu olacağınız bir yuva kurup ailenizin de mutlu olmasını sağlayacaksınız. İş hayatınızda da yükselerek, istediğiniz gibi bir hayat yaşamış olacaksınız. Yeşil bir kazak örüyorsanız sizin çok dikkatli olduğunuz halde başınıza gelecek ve sizin hiç bir suçunuz yokken yaşayacağınız bir kaza zor zamanları geçirip maddi ve manevi olarak sarsılmanıza neden olacaktır. Ailenizin size vereceği destek sonucunda eski sağlığınıza kavuşacaksınız. Eski halinize döndüğünüzde adalet arayışı içerisine gireceksiniz. Bundan sonra sağlığınıza dikkat edip, önünüze bakmanız gerekiyor.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16788