Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek göz din ile ilgili yorumlanmaktadır. Rüyada göz görmek, ya da birçok göz görmek, kişinin sezgilerinin kuvvetli olmasına ve sezgilerinin yardımıyla bazı şeyleri önceden fark edebileceğine, birde salih ve çok dindar bir kişi old...

Rüyada yeşil göz görmek göz din ile ilgili yorumlanmaktadır. Rüyada göz görmek, ya da birçok göz görmek, kişinin sezgilerinin kuvvetli olmasına ve sezgilerinin yardımıyla bazı şeyleri önceden fark edebileceğine, birde salih ve çok dindar bir kişi olduğuna da işaret eder.Rüyada tek gözlü olduğunu görmek, olaylara tek taraflı baktığına, yalnız tek taraflı menfaat beklemeye ve dinen zayıflığa işarettir.

Şaşı göz görmek, yalan ve iftiraya, üç kağıtçı insana yorumlanır.Etkileyici ve güzel göz görmek, neşeye, sevince ve mutluluğa, akıllılığa ve iman ile ilim aydınlığına işarettir.Gözün akmasını ve ağrımasını görmek, yakın çevreden birinin hastalığınaKüçük ve çirkin göz görmek, kötü söz ve nazara,Gözüne perde indiğini görmesi, çekilecek sıkıntıların, keder ve üzüntüleri bir taraf edip sonunda huzura kavuşacağınaRüyada gözünüzün çıktığını görmek, yakınlarınızdan, yakın çevrenizden birinin kaybına yorumlanır.

Rüyada yeşil göz rüyaların en hayırlısı ve en makbul olanıdır. Çünkü kişinin bu gördüğü rüya ona dinen bir mesajdır. Kişinin neye hayali varsa, ne beklentisi varsa hepsinin gerçekliğine delalet eder. Hastalıklardan iyileşmeye, sıkıntılı ve çaresiz günleri geride bırakacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, küslerin barışarak, sevenlerin birleşmesine kadar her güzelliklere delalet eder. Yeşil Allah Resulü Hz. Muhammedin ( s.a.v ) en sevdiği renktir. Aynı zamanda bu yeşil gözü gören kişi rüya sahibi merhamet ve iman sahibi bir kişi olduğuna da delalettir. Kişinin Allah sevgisine ve Allah korkusuna da delalet eder.

Rüyada Yeşil Gözlü Kadın Görmek, Bir kadının fedakar, cefakar olduğuna, kendini ve ailesini Allah’ına adadığını Allah yolunda dinini yaşadığı olarak yorumlanır. Dini inancı olan, imanı tam, terbiyeli, iffetli ve namuslu bir kadını yorumlar.