Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Gömlek Giymek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil gömlek giymek, rüya sahibi için güzel gelişen olayların habercisidir. Rüyada gömlek giymek genelde maddi olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında ilerlemeler yaşayacağına ve işlerinin açılacağına yorumlanır. Kişinin kısa süre içerisinde güzel gelirler getiren bir işte bulunacağına veya bulunduğu işte iyi kazanç elde edeceğine işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi eğer devlet dairesinde çalışıyorsa, bir üst kademeye atlayacağına, kendi işini yapıyorsa işini büyüteceğine veya maaşının artacağına yorumlanır. Ticaret işi yapan kişiler için rüyada gömlek giymek çok hayırlıdır. Kişinin çok paralar kazanacağına veya işini ileri derece de büyüteceğine rivayet edilir.

Rüyada yırtık gömlek giymek ise kişinin düzeninin bozulacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin aile veya iş hayatında bazı tatsızlıklar yaşayacağına ve işlerinin kötü gideceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda eğer ki kişi evli ise evlilik hayatında bazı sorunlar yaşayacağına yorumlanabilir. Rüyasında yamalı bir gömlek giydiğini gören kişi ise yaptığı iyiliklerin karşılığına bulacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin zamanında herkese büyük iyilikler yaptığına ve artık yaptığı iyiliklerin gün yüzüne çıkacağına yorumlanabilir.

Rüyada yeşil gömlek giymek, kişinin sağlıklı bir yaşam süreceğine ifade edilir. Gönül ilişkilerinin yolunda gideceğine ve gelecek olan güzel haberlere yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan akraba veya dostlar tarafından çok sevildiğine işaret edilir.

Rüyada yeşil gömlek giydiğini gören kişi sağlık bakımından sıkıntılar çekiyorsa şifa bulacağına da yorumlanır. Eğer kişinin bir hastalık durumu varsa iyileşeceğine ifade edilir. Gelecek olan helal paraya da işaret eden bu rüya kişinin maddi anlamda çektiği zorlukların biteceğine haberdar eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1499