Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Gelinlik Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Yeşil Gelinlik Görmek, rüya sahibinin bekar ise çok yakın olduğu bir arkadaşının tavsiyesi sayesinde biri ile görüşüp evlenmeye karar vereceğini anlatır. Ayrıca bu rüya rüya sahibinin çok dürüst ve çalışkan bir insan olduğunu anlatır. Evlendiği kişi ile ömür boyu mutlu olacak demektir.
Rüya ile ilgili bir diğer yorum ise yeşil renk nedeniyle kişinin hacıya gideceğini yorulmasıdır. Rüya sahibi bu rüyadan sonra dinini yani İslamiyet’i en derin şekilde yaşayacak ve batıl inançlardan kurtulacak demektir. Çevresinde kendine yarar sağlayacak, iyi insanların olacağını anlatır.

Rüyada Yeşil Gelinlik Giymek

Rüyada yeşil gelinlik giymek rüyayı gören kişinin davranışlarına ve sözlerine her daim dikkat ettiğini, kimseyi kırmadan incitmeden yaşadığını anlatır. Ayrıca bu kişi dinine son derece düşkün, Kur’an okuyan ve sürekli hatmeden bir insan olacak veya öyle bir insan ile yakın olacak diye de yorumlanır. Buna bağlı olarak rüya sahibinin dini bilgilerinin her geçen gün daha da çoğalacağını, hayatını bundan sonra dinine uygun olarak yaşayacağını işaret eder.

Rüyada Yeşil Gelinlik Almak

Rüyada yeşil gelinlik almak, kişinin hayatında var olan bazı sıkıntıları zaman ile biteceğini acılarından alınacağını anlatır. Eğer aldığımız yeşil gelinlik yırtık veya eski ise ailenin büyükleri sizin davranışlarınızdan dolayı üzülecek, kırılacak veya memnun olmayacak demektir.
Genel olarak yeşil gelinlik gören kişinin namusuna düşkün, kendisine dikkat eden, düzgün karakterli bir insandır diye yorulmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4181