Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Eşarp Görmek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yeşil eşarp görmek, rüya sahibinin muradının gerçekleşmesine, yaşadıklarına rıza göstermeyi bilmeye, elde ettiklerine rıza göstermeye tabir edilir. Yeşil eşarp takmak, henüz evlenmeyen kişiler için nikah kıymaya işaret eder. Bekarla için saygın bir eşle evlenme müjdesi verilmektedir. Bu rüya mutlu bir aile içinde, huzurlu bir yaşam vaat etmektedir. Şaşırtıcı derecede mutlu olacak gelişmelerin olacağına, toplum içinde saygı duyulacak kişi olmaya işaret eder. Soluk renkte yeşil eşarp ise, aile yaşamındaki sorunlara, geçimsizliğe yorumlanır. Bu rüya bazı yorumcular tarafından görgülü, iyi ahlaklı ve güzel bir eşe, kız evlada işaret eder. Bu rüyayı bir kadın görüyorsa, kız evladının uzun ve güzel bir yaşamının olmasına yorumlanır. Bir kadın başındaki yeşil eşarbın uçtuğunu görürse, eşi tarafından terk edileceğine, dost bildiği en yakını tarafından aldatılacağına işaret eder.

Rüyada yeşil eşarp takmak, rüya sahibinin halden anlamasına, anlayışlı olmasına, hoşgörülü bir yapıda olmasına yorumlanır. Bu kişilerin herkes tarafından sevilmesi, saygı duyulması söz konusu olur. Yeşil eşarbın çıkarılması, rüya sahibinin iş yaşamındaki yükselmeye, başarılı girişimlere, iyi kazanca yorumlanır. Memurluk yapan kişiler için iyi bir makam sahibi olmak olarak değerlendirilir. Kişiler yaşamlarında her zaman iyi şeylere odaklanmalı, başarılı olacağına inanmalıdır.

Rüyada erkeğin yeşil eşarp takması, rüya sahibinin gerçek yaşamında her şeyine yardımcı olacak, tüm işlerini yapacak, hizmette kusur etmeyecek bir kadına yorumlanır. Rüya sahibi kadın ise, yeşil eşarbı toplum içinde çıkarması halinde utanacağı önemli bir hata yapacağına işaret eder. Yaşamında pişmanlık duyacağı bu davranışı yüzünden, her zaman çevresindeki kişilerden tepki alacaktır. Rüyada eski yeşil eşarp görmek, rüya sahibi erkekse mazbut bir kadınla evlenmesine, rüyayı gören kadınsa maddi açıdan gariban bir erkekle evlenmesine işaret eder:

Rüyada yeşil eşarp görmek, genel olarak kişinin hayallerini süsleyen, olmasını istediği taleplerine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler her yaşadığı olayda sabretmesini bilir, elde ettikleriyle mutlu olmayı becerir. Yeşil eşarp görmek, kişileri ikaz eden, haklarında hayırlı olacak gelişmelere işaret eder. Bu nedenle rüyanızı bütün olarak değerlendirmeli, detayları gerçek şekilde ele almalısınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

313