Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yeşil erik yemek için yapılan yorumlar mevsimin erik mevsimi olup olmaması esas alınarak yapılmaktadır. Bu rüyalar için yapılan yorumların bir kısmını burada bulabilirsiniz.Rüyada hasta olan bir kimsenin erik yediğini görme: Bu rüya o hastanın şifa bulmasına işaret sayılmaktadır. Mevsimi olmamasına rağmen rüyada görülen erik hastalık ve üzüntülü bir duruma işaret sayılmaktadır.

Rüyada ağaçtan yeşil erik toplamanın görülmesi: Rüyayı gören kimse için mücadele vererek sıkıntılı durumunu aşmak ve aştığı zorlu süreç sonrasında kazanç sağlamasına, uzun süredir kavuşmayı hayal ettiği nimetlere kavuşmaya, zahmet çektikten sonra kazanılan refaha yorumlanmaktadır. Bu rüyayı yorumlayan başka tabircilere göre de rüya ümidini yitirdikten sonraki aşamada kazanılan zafere işaret sayılır.

Rüyada erik yemek: Hastalıktan kurtulup şifa bulmaya, önünde yüzünü güldürecek iyi bir hayat olduğuna,korku ve endişeli durumlardan kurtularak güzel bir yaşam sürmeye delil sayılmaktadır.

Rüyada kırmızı erik yediğini görme: Rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı olacağına, toplum nezdinde itibarının artmasına işaret sayılmaktadır. Ayrıca bu rüyayı gören kişi ticari anlamda büyük başarılar sağlayarak zengin biri olma arzusuna giderek daha da yaklaşmasına yorulur.

Rüyasında siyah erik yemenin görülmesi: Rüyayı gören kişi ticaret yapıyor ise bu rüya işinde başarılı olmasına, işlerinde artma olacağına ve rakipleri ile rahat bir şekilde rekabet edebilecek duruma geleceğine işaret kabul edilir.

Rüyada yenilen eriğin ekşi olması: Bu rüya hayırlı olarak yorumlanmaz. Genel olarak rüyada ekşi şeyler görülmesi iyi değildir. Bu rüya rüyayı görenin can sıkıntısına, üzüntülü olmasına ve bu nedenlerden dolayı keyifsiz olmaya yorumlanır.

Rüyada erikleri toplamanın görülmesi: Rüyayı gören kimse yapmak için çok fazla istekli olduğu işleri yaşamındaki sıkıntıları ve engelleri aşarak yapmasına, hayalleri varsa gerçek olmasına işaret sayılmaktadır.

Rüyada erikleri ağaçta görme: Eriklerin ağaçta iken görülmesi zenginlik için bir işaret sayılmaktadır. Eğer mevsim erik mevsimi ise ve görülen erikler renkleri önemsenmeksizin tatları tatlı ise o zaman rüyayı gören kimsenin eline mal geçmesi olarak, yada bol rızık olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada erik toplamak: Rüyayı gören kimse hayallerini gerçeğe dönüştürür şeklinde yorumlanır. Toplanan eriklerin olgun olması mutluluk işareti sayılır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5833