Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yeşil erik görmek, mevsimine göre farklı şekilde yorulmaktadır. Yaz mevsiminde görülen yeşil erik kişinin rızkına delalet eder ve kişinin rızkının artacağına işarettir. Kış mevsiminde eğer kişi rüyasında yeşil erik görmüş ise bu pek hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyada görülen sebze ve meyveler genelde yorumlanırken ilk önce mevsimler göz önünde tutulur.

Rüyada yeşil erik görmek bir diğer rüya yorumuna göre ise kişinin eşinin veya kendinin hamile kalabileceğine işaret eder. Bir bayan rüyasında yeşil görmüşse hamile kalabileceği şeklinde yorumlanır. Bu rüyaya gören kişi eğer hasta ise kısa sürede iyileşeceğine veya geçirdiği bir hastalık varsa tekrarlamayacağına yorumlanır. Kişinin iş durumu kötü ise düzeleceğine, sıkıntıları var ise biteceğine ve kişinin huzuru bulacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi mevsimde yeşil erik görmemiş ise veya kış mevsiminde rüyasında yeşil erik yediğini görmüş ise bu rüya iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin sıkıntı çekeceğine, dertleneceğine ve huzurunun kaçacağına yorumlanır.

Rüyada olgun, iri yeşil erik görmek, kişinin çok mutlu olacağına haberdar eder. Bu rüyayı gören kişinin her dileği var ise kabul olacağına, sıkıntılarının gideceğine ve çok mutlu olacağı bir haber alacağına yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bir iş değişimde bulunmuş veya mekan değişikliği yapmış ise bu durum kişiye çok iyi geleceğine alamet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda çok şaşıracağı bir olayla karşılaşacağına yorumlanır. Eğer ki rüyada görülen iri ve olgun erik tatlı ise kişinin ağzının tadının tatlanacağına ve bütün mutsuzlukların biteceğine ifade edilir.

Rüyada yeşil erik toplamak ise kişinin parasal anlamda bir yatırım da bulunacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin eğer miktar parası var ise kısa zamanda parasını değerlendirmek için yatırımda bulunacağına yorumlanır. Bu rüya kişinin maddi olarak ilerleyeceğine ve hiç kimseye muhtaç olmayacağına yorumlanır. Aynı zamanda manevi anlamda da kişinin bir ilerleme göstereceğine ifade edilir. Rüyada yeşil erik topladığını gören kişinin hayalinin gerçek olacağına veya ne dileği varsa kısa sürede gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada ekşi yeşil erik yemek, rüya sahibinin aslında herkesten gizlediği bazı korkularının olduğuna yorumlanır. Bu rüyayı kişinin hiç kimsenin bilmediği bazı korkularının olduğuna ve yüzleşmekten korkulduğuna yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin geçmiş zamanda bazı hatalar yaptığına ve bu hatalardan dolayı kişinin pişman olduğuna yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17214