Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Elma Yemek

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil elma yemek rüyada yeşil elma yemek evlada ve güzel huylu insanlara işarettir. Yeşil elma yiyen kimse bekar ise evlenir. Evli ise hayırlı bir çocuğa işarettir. Yeşil elma çevrenizdeki insanların iyi huylu, size karşı dürüst, sizi seven ve size saygı duyan insanlar olduğunu işaret eder. Çevrenizdeki bu insanlara karşı siz de sevginizi esirgememelisiniz. Onların size duyduğu güven duygusunu boşa çıkarmamalısınız. Sevgi ve saygının, dostluğun devamlılığının sağlanması için iki tarafında fedakarlıklar yapması gerekir.

Rüyada yeşil elma yediğini görmek rüyada yeşil elma ağacından elma koparıp yemek çevrenizdeki bir akrabanın veya bir dostun evladının yetim kalacağına ve sizin onu sorumluluğunuza alacağınıza işaret eder. Evinde sayılı miktarda yeşil elma olduğunu ve bunu da sayarak yediğini gören kimsenin parası da sayılıdır. Az bir parasının olduğunu ya da işinden ayrılmak zorunda kalıp az bir parayı yavaş yavaş harcamak zorunda kaldığını gösterir. Bu durumda dikkatli davranmalı yeni iş imkanları üzerine araştırmalar yapmalısınız. Tedbirli davranarak bu durumu en az hasarla atlatabilirsiniz.

Rüyada yeşil elma yemek görmek rüyada yenilen yeşil elma ekşi ise haram mala yorumlanır. Bu haram para başkasının hakkı olan bir malı almak ya da işlerine hile katarak kazanılan paradır. Tabi ki başkasının hakkına girerek kazanılan bir para size ne kadar fayda sağlar, bu göreceli bir kavramdır. Rüyada yediğimiz yeşil elmanın tatlı olması ise helal kazançtır.

Alın teri ile kazanılan emek harcanan bir iş sonucunda elde edilmiştir. Rüyada yediğimiz elmanın dışı çok parlak ve güzel fakat içi çürük ise bu yüzümüze başka, arkamızdan başka konuşan kişilere işaret eder. Aynı zamanda çok güzel görünen bir imkanın durumun aslında iyi olmadığını, tahmin ettiğimizin aksine kötü sonuçlar doğuracak bir şeydir. Tatlı ve güzel bir elmayı çiğneyip ardından çıkarmak ise ayağına gelen bir fırsatı kaçırmaya yorumlanır. Rüyasında elmayı yedikten sonra ağzı acıyan kimse bir düşmana ya da canını yakacak bir olaya işarettir. Bu bir hastalık ya da ölüm haberi olacağı gibi iflas da olabilir

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3614