Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yeşil elma görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında güzel işler yapıp mutlu olduktan sonra uzun zamandır ertelediği gönül işlerine dönüp evlenmesine ve bir evlat sahibi olmasına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisine çok iyi bakması ve sağlıklı beslenmesi sayesinde herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına ve eğer bir sağlık sorunu varsa bu sorunun en kısa zamanda ortadan kalkacağına delalet edilir.

Rüyada Çürük Yeşil Elma Görmek

Rüyada çürük yeşil elma görmek, rüyayı gören kişinin, kısmet olarak gördüğü şeyde ortaya çıkacak olan ya da en baştan beri var olan sorunlara ve sıkıntılara alamet edilir.

Rüyada Çürük Elma Görmek

Rüyada çürük elma görmek, iş hayatında ya da sosyal hayatta karşılaşılan çok iyi ve çok hayırlı bir kısmetin ister istemez kaçırılacağına ve bu yüzden büyük bir üzüntü duyulacağına işaret edilir.

Rüyada Ham Elma Görmek

Rüyada ham elma görmek, rüya sahibinin, uzun zamandır planladığı ve hayalini kurduğu şeylere ulaşması için bir süre daha beklemesi gerektiğine ve ancak o zaman amaçlarına ulaşabileceğine alamet edilir.

Rüyada Kurtlu Elma Görmek

Rüyada kurtlu elma gören kişinin, aile hayatında ya da eğitim hayatında çok arzuladığı bir şeye kavuşacakken karşısına yeni ve daha zorlu bir engelin çıkacağına delalet edilir.

Rüyada Elma Koparmak

Rüyada elma koparmak, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan ve gerçekleştirildiğinde çok büyük kazanç ve başarı sağlayacak bir projenin çok iyi ve hayırlı bir şekilde ortaya konacağına ve bu sayede çok büyük bir sevinç yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Elma Dağıtmak

Rüyada elma dağıtmak, iş hayatında ortaya konacak çalışmalarda ve gerçekleştirilecek projelerde kazanılacak paranın ve malların eş, dost ve akraba ile paylaşılacağına alamet edilir

Rüyada Yeşil Elma Görmek sayfası 30/08/2020 19:33:01 tarihinde 1215 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

761

Rüya Sitesi Linkleri