Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Elbise Giymek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yeşil elbise giymek, sıkıntılı bir süreçten geçtiğinizde yanınızda olan sizi gerçekten seven insanlara karşı bir vefa borcunuz olacaktır. Onlara karşı her zaman çok iyi yürekli davranmaya çalışarak insanların çok mutlu olmalarını elinizden geldiği kadar sağlayacaksınız. Eğer bir insanla herhangi bir sorununuz olduğunda bunu halletmek için kullandığınız yöntem insanlar tarafından takdir edilmenize neden oluyor. Asla başka insanların laf taşımalarına izin vermeden sorunlarınızı konuşarak hallediyorsunuz.

Çok üzüldüğünüz bazı konular olduğunda ailenizden yardım ister ve destek sağlamasını istediğinizde bütün sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ama sizin sürekli olarak ailenize yük olduğunuz düşüncesiyle, kendi ayaklarınızın üzerinde durup asla insanlardan yardım almak istemiyorsunuz. Bu yüzden iş çalışanlarınızdan bazılarına çok güvenip, onların yüzünden zararlar yapacaksınız. Böylesi bir durum sizin açınızdan sıkıntılara dönüşecektir. Büyük maddi ve manevi kayıplarınız olacak sizi zor zamanlar bekleyecektir. Sıkıntılı dakikaları kendinizden geçmesini beklemeyip kötü anları yaşadığınızda ailenizden ve sizi seven insanlardan destek alınız. Bu süreç içerisinde her daim yanınızda olan sizi seven dostlarınız sayesinde asla yalnız kalmayacaksınız.

Elbise yırtık ve çok eski bir elbiseyse sıkıntılı zamanlarınızı geçirdiğinizden çok güzel ve özel anlarınızın olacağına işaret etmektedir. Hayatınız boyunca mutlu olabilmek adına çok çaba gösterdiniz. Maddi zorluklar her insanın olacağı gibi, ailenizle sıkıntılı süreçlerden geçip güzel anları yaşayacaksınız. Sizin hayatınızda oluşacak bir takım sorunlarınızı büyütmeden olağan gibi yaşıyorsunuz. Her daim zorlukların içerisinde olsanız bile mutlu olmayı çok iyi biliyorsunuz.

Hayatınızı zorluklara rağmen yaşamayı bildiniz. Özellikle çocuklarınızın gözünde hiçbir şeyin kalmaması adına onları gücünüzün yettiği kadar iyi şartlar altında yaşattınız. En sonunda çok iyi bir haber almanız sonucunda resmen mutluluk gözyaşı dökeceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bu haber bir türlü gelmediğinden üzülüyordunuz. En sonunda gelen haber sonucunda çok mutlu olarak, sevinç dolu zamanları geçireceksiniz. Kendi sağlığınıza çok dikkat ettiğinizden, günlük yürüyüşlerinizi asla aksatmadan devam ediyor ve beslenmenize çok dikkat ediyorsunuz. Artık yaşınızın ilerlediğinden kendinizi çok yoracak olan hareketlerden kaçınıp, daha sakin yaşamanız gerekmektedir.

Satın aldığınız bir yeşil renkli elbiseyi giyindiğinizi gördüyseniz bir takım zorlukları yaşayıp, kötü günleri alnızın akıyla geçireceksiniz. İş hayatınızda bir takım sorunların oluşabileceği gibi, ailevi olarak da çok büyük sorunları yaşayabilirsiniz. Olaylar karşısında aşırı tepki vermenizden kaynaklı olarak insanlar herhangi bir sorun olduğunda ya da sıkıntıyla karşılaştıklarında size söylemekten korktuklarından böylesi bir durumu en son siz öğreniyorsunuz. En son haberiniz olduğunda ise, insanlara aşırı bir tepki verip çok kızıyorsunuz. Artık çevrenizde bulunan en yakınlarınız bile sizden uzaklaşmak istiyorlar.

Onlara karşı daha iyi ve yumuşak davranmanız gerekmektedir. Özellikle çocuklarınıza karşı biraz daha sakin davranmadığınız takdirde çocuklarınızın iyice uzaklaşmasına neden olacaktır. İnsanlara karşı asla sevginizi belli edemiyor, çok sert bir tutum sergiliyorsunuz. Özellikle çocuklarınız asla baba sevgisi almadıklarını düşünüyorlar. Siz tam tersi onlar için çalıştığınızı ve bunun yeteceğini düşünürken çocuklarınız onlara olan ilgisizliğinizden aşırı şikayetçi olsalar bile, onlara karşı sert tutumunuzundan dolayı ilgisizliğinizi ve daha çok ilgi istediklerini bir türlü söyleyemiyorlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2926