Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Deniz Görmek

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yeşil deniz görmek maddi açıdan bollu ve feraha ulaşmaya, bereketlenmeye işaret etmektedir. Yeni eşyalara, yeni işlere, yeni yatırımlara ve bol bir kazanca delalet eder. Ayrıca elinize geçecek olan paranın çok bereketli olduğu anlamına gelir. Yen iş ve kazanç kapıları açılabilir. Rüyasında yeşil deniz gören kişinin gönlünde ne varsa gerçek olur. Hedef ve amaçları gerçek olur. Bunlara kolayca ulaşır. Kazancının artacağına ve çoğunlukla hayırlara vesile olmaktadır. Manen de yükselmeye ve huzura delalet etmektedir. Rüyada görülen deniz şefkatli, eşitliği sağlayan, kuvvetli bir hükümdarı da simgelemektedir.

Rüyada yeşil denizde yüzmek hayırlı işler yapabileceğine, eline geçecek servete, gelirin sürekli yükseleceğine, zahmetsiz kazanılan altına, aile ve çevre ile mutlu olacağına, bonkör ve zengin biri ile tanışacağına, yakın zamanda gelecek hayırlı bir habere, yakın zamanda hayattın mutlu olabileceğin değişimlere delalet, yeşil denizde balık görmek uzun zamandır beklenen paraya, uzun emek harcadığı için hayırlara vesile olmasına, müjdeli ve mutlu haberlere, duygusal açıdan zarar verecek kişilerden kurtulmaya işaret etmektedir. Yeşil yosunlu deniz görmek bu rüya beklenen şan ve şöhrete yakın zamanda kavuşacağına, onura, ansızın ulaşılacak ganimetlere, cefanın sefaya dönüşmesini de simgelemektedir. Bazı ilim sahipleri de rüyada yeşil deniz görmek eksi anlamda ise, müşkül bir duruma düşmeye, yeşil orman ve deniz görmek hayatta yaptığı hatalarla yüzleşmeye, korkularının başına gelmesine, rahat ve huzurunun bozulmasına, duygusal açıdan çöküntüye işaret etmektedir. Nadiren de olsa yalancı bir amire, fakirliğe, saklanan tüm sırların bir anda ortaya çıkacağına, yeşil dağ ve deniz görmek düşmanı kimse onu bulacağına, sorumluluklarını tutmadığından dolayı mağdur duruma düşüleceğinin bir işaretidir.

Bulanık yeşil deniz görmek ticari bir iş ile uğraşan kişi rüyada yeşil deniz görürse karlı yatırım kapılarının açılacağına, iş anlamında emniyetli hissedeceğine, bol bereketli işlere, bol talihe, iş hayatında verimli işlerin peşinde koşacağına ve refaha kavuşacağına işaret etmektedir. Bazen de, ticari alanda içinden çıkılması güç durumlara, doğru atılmayan adımlara, içinden çıkamayacağı işe girerek yüzleşmeye, işin üzüntüsünden sıyrılamamaya ve bunlar yüzünden sağlık açısından ciddi problemler yaşanacağına, muhtaç durumlara düşebileceğine, iş konusundaki rahatını kaybetmeye, alınan işlerin bir bir kaybedileceğine, rüya sahibinin içinde biriktirdiği sıkıntıların birer birer başına geleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil denizde boğulmak birçok şeyini kaybetmiş kişiler ise rüyada yeşil deniz görmek ile alakalı rüyalarını şu güne kadar göğüs gerilen işlerden hayırlı haberler geleceğine, tüm ümitsizliklerinden sonra gelecek ümitli haberler, şu güce kadar çektiği cefanın refaha dönüşeceğine, bin bir zorlukla ulaştığı servete işarettir. Görülen bu rüya insanlar arasında ve iş yerinde olabilecek tüm olumsuzların def olacağına ve var olan olumsuzların hemen kaybolacağının bir göstergesidir. Evlenecekler ise böyle bir rüya gördüğünde imrenilen bir eşe sahip olacağına, mutluluğu yakalayacaklarına, sağlıklı yaşama, mutlu bir eş ve evliliğe, uzun yıllar böyle huzurlu bir yaşam süreceğine, hayırlı bir evladın olacağına yorumlayabilirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1319