Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Deniz Görmek

Ağustos 9, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil deniz görmek; rüya sahibinin ruhsal ya da fiziksel bir rahatsızlığı varsa kısa sürede şifa bulacağına, takanakları olan bir kişi ise hemen ödeyeceğine, elem ve keder veren hallerden kurtulacağına, çıkılacak bir yolda ferah bir yolculuğa, cömert ve kudretli bir devlet adamına işarettir.

Rüyada yeşil deniz görmek; canlılık, huzur ve ferahlık anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi açıdan rahatlamasına ve beklemediği bir iş kapısının açılacağına, tasarruflarının artacağına, malının mülkünün değer kazanacağına yorumlanır. Yeşil deniz bazı rüya tabirlerine göre ise fazilet sahibi olmak, ilim ve irfanda yücelmek manasına gelir.

Kişinin rüyasında yeşil renkli bir denizden su içtiğini görmesi; o kişinin adil bir devlet büyüğünden yardım ve iyilik göreceğine, âlim bir insandan gelecek şefaate tabir edilir. Rüyada kişinin denizin suyunu içerek kuruttuğunu görmesi; o kimsenin büyük mirasa sahip olacağına veya çok büyük bir lütuf ile büyük bir göreve getirileceğine işaret eder.

Rüyanızda yeşil bir denizde sükûnet içerisinde yüzdüğünüzü görmeniz muradınıza ereceğinize, kalbinizde taşıdığınız iyiliklere karşılık bulup sevineceğinize, bilgelik yolunda ilerleyeceğinize yorumlanır.

Rüyada yeşil bir denizin üzerinde gezdiğinizi görmeniz; seyahate çıkacağınıza işaret eder. Hayırla gidip geleceğiniz bu yolda keder ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, bir haber ulaştıracağınıza ve iyi bir haber ile geri döneceğinize yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1662