Rüya tabiri ara

Rüyada Yeşil Böcek Görmek

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yeşil böcek görmek rüya sahibi için güzelliklere, hayra, saflığa, temizliğe mutluluğa yorulur. Fakat yeşil rengin anlamı görülen nesnelere göre değişmektedir. Böcek görmek ise pek hayırlı değildir, sıkıntıya işarettir.Rüyada görülen yeşil renkli böcek, sıkıntı verecek olaylarla karşılaşılacağına, sağlık durumunun pek iyi olmayacağına, bir kişiden fenalık görmeye, ticari açıdan zarara uğramaya işaret eder. Maddi sıkıntıdan dolayı huzurun kaçmasına, geçim sıkıntısı çekmeye, korkulan bir olayın yaşanmasına da işaret eder.

Rüyada yeşil böcek görmenin başka bir anlamı ise, feraha kavuşmaya, arzu edilen mevkiye ulaşmaya, sıkıntı çektikten sonra hak ettiği kazancın daha iyisini almaya, zorluk çektikten sonra herkes tarafından imrenilen itibarlı bir mevkiye ulaşmaya, rüyada yeşil böcek ısırması çekilen sıkıntılardan sonra görülecek iyiliğe, hayırlı işlerle meşgul olunacağına işaret eder.

Rüyada yeşil böcek sürüsü görmek toplum hayatında başarılı olmaya, verdiğe sözü yerine getirmeye, imrenilen ve herkes tarafından kıskanılan bir ilişkiye, dostlar hoş sohbette, rüyada yeşil böcek tarafından ısırılmak sıkıntısız bir ömür sürdürmeye, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, rüyada büyük yeşil böcek görmek parasal yönden kazancın artacağına ve verimli olacağına, helal paraya işaret eder. Arzu edilen hünere sahip olmaya, çok uğraş verildikten sonra istenilen başarıya, evi böceklerin bastığını görmek hayırlı ve güzel bir haber almaya, sıkıntı çektikten sonra umulan mala, düşlenen zenginliğe, yatakta böcek görmek sıkıntılardan sonra ulaşılan mutluluğa, istenilen güce ulaşmaya delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1329