Rüya tabiri ara

Cover Image

Yeşil Ağaç

Aralık 4, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yeşil ağaç görmek, genellikle hayra ve güzel olaylara yorumlanan bu rüya kişinin hayırlı nasip kapıları aralayarak muradına nail olacağına işaret edilir. Bu rüya nasip ve kısmet kapılarının açılmasına, birlik ve beraberliğe, sevdikleriniz insanlarla hoş vakit geçirmeye ifade edilir. Rüyada yeşil ağaç görmek, aynı zaman da tövbe kapılarını aralamaya, günahlardan ve kötülüklerden uzak olmaya, ahiret inancını her şeyden değerli kılmaya ifade edilir. Rüyasında yeşil ağaç gören kimseler, hayatlarını zorluk çekmeden kolay yollarla kazanarak nasip kapıları karşısında her anlamda şanslı olup dileklerini gerçekleştirme şansına sahip olurlar.

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek Ne Demek?  

Rüyada yeşil ağaç görmek, hayırlı ve güzel olaylara, açılan nasip kapılarına, ailevi ilişkilerinizde mutlu olup her türlü dileklerinizin kabul oluşuna delalet edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, şanslı olup bir çok isteğini kolaylıkla başarmasına vesile olacak eş dost akrabalara sahip oldukları gibi kendileri için önem arz eden sıcak samimi dostluklara da sahip olacaklardır. Rüyada yeşil ağaç görmek,bolluk ve bereketin her daim olmasına, büyük işlere imza atmaya, şan ve şöhrete, açılan rızk kapılarına delalet edilir.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek  

Rüyada yeşil yaprak görmek, yeşil yaprak rüyası hayırlı kısmet, güzel gelecek, sağlıklı ömür olduğu gibi kişinin huzur bulmasına vesile olacak sıcak samimi dostlara da sahip olacağına işaret edilir. Rüyasında yeşil yaprak gören kimseler,kolay yollarla mal varlığı elde ederek alın teri dökmeden hayatı basite alarak yaşama şansını yakalarlar.

Rüyada Yeşil Ağaç Dalları Görmek  

Rüyada yeşil ağaç dalları görmek, bu rüya çevrenizde varlıkları ile sizi mutlu kılacak bir çok eş, dost ve yakın akrabaya sahip olmaya, dileklerinizin bir bir gerçekleşerek kısa zaman içinde büyük kazançlara erişmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler şanslı olup kendileri için sunulan fırsatları en hayırlı şekilde yerine getirme şansına nail olurlar.

Rüyada Yeşil Ağaç Altında Oturmak  

Rüyada yeşil ağaç altında oturmak, huzuru bulmaya, rahat nefes almaya, kişinin içinde bulunduğu ortamın keyfini sürerek bir an olsun hayatın zorluklarını unutacağına yorumlanır. Rüyasında yeşil ağaç altında oturduğunu gören kimseler, kendileri için sakin huzurlu hayat seçerek yaşadıkları ömrü geride bırakarak geleceklerini sağlıklı mutlu geçirebilecekleri yeni yaşam yerleri seçerler.

Rüyada  Ağaç Üzerinde Yeşil Yaprak Görmek  

Rüyada ağaç üzerinde yeşil yaprak görmek, bu rüya yoksulluktan kurtulmaya,  büyük işlere imza atmaya, şan ve şöhrete ererek elinize geçen kazançlarınızı en hayırlı şekilde kullanmaya yorumlanır. Rüyada ağaç üzerinde yeşil yaprak görmek, bazen de duygu yükü kimselerle dostluk kurarak sıcak samimi anlarınızı genişletmeye, sizi ve karşınızdaki kimseyi mutlu kılacak atılımlarda bulunmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4224