Rüya tabiri ara

Rüyada Yere Düşmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yere düşmek, rüya sahibinin hayatını yaşayacak bazı olumsuzluklara yorulmaktadır. Bu olumsuzluklar belki iş hayatınızda belki sosyal hayatınızda ortaya çıkabilir. Aile hayatınızda maddi geçimsizlikler nedeniyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Manevi olarak da kendinize çok iyi hissedebileceğinize delalet eder. Kısacası rüyada yere düşmek rüya sahibinin hem moralinin düşeceğini hem de maddi anlamda sıkıntılar içine gireceğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek

Rüyada yüksek yerden düşmek, rüya sahibinin çalıştığı kurum içerisinde olan mevkisinin düşeceğini buna bağlı olarak maddi sıkıntılar içine gireceğini, başarısızlıklar yaşayacağını anlatan rüyadır. Rüyada yüksek bir yerden düştüğünü gören kişi ile ilgili bir diğer yorum ise rüya sahibinin borç batağına gireceğine delalet etmesidir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşmek, rüyayı gören kişinin büyük bir kedere ve acı içine düşeceğine delalet eder. Bir başka yorum ise yıllarca uğraşıp, didinip, çalışıp geldiğiniz makamınızı ya da işinizi birdenbire bir hataya düşerek kaybedeceğinizi anlatır. Verilen yanlış bir karar ile büyük başarısızlıklar yaşayacak, kendinizi çok kötü hissedeceksiniz.

Rüyada Yerden Kalkmak

Rüyada yerden kalkmak, rüya sahibinin hiçbir zaman pes etmeyen, vazgeçmeyen, zorluklar karşısında yıkılmayan, azimli bir karakterde olduğunu anlatır. Çalışkan bir karakterde olan rüya sahibi hak ettiği yere gayreti ve çabasıyla yakın bir zamanda ulaşacak anlamına gelir. Eğer kimseden destek almadan kendi başınıza yerden kalktığınızı gördüyseniz hayatınızda da kimseye gerek kalmadan, ihtiyaç duymadan çok güzel başarıların altına imzamızı atacaksınız anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4062