Rüya tabiri ara

Rüyada Yerde Yatmak

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yerde yatmak, rüyayı gören kişinin iş yaşamında uyarı alacağına, çeşitli konumlarda yer aldığına ve bu görevlerde yeterlilik gösteremediğine, bulunduğu makam ya da mevkiden azledilmeye ya da mevki kaybına delalet eder. Rüyayı gören kişinin ruhsal yorgunluğundan çok fiziksel yorgunluğunun olduğuna bu sebep ile dinlenmeye ihtiyaç duyduğuna tabir edilir. Rüyayı yapan kişinin bir yolculuk yapacağına da delalet eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bir müddet hiçbir iş yapmadan dinlenmek istediğine ve bunu yapacağına da delalet eder.

Rüyada Yerde Yattığını Görmek

Rüyada yerde yattığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatının her daim emniyette olacağına ve uzun ömre delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda kendini düzene sokarak geleceğini de garanti altına aldığına ya da alacağına delalet edip bundan sonra sırtını yere kimsenin getiremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Çıplak Halde Yerde Yattığını Görmek

Rüyada çıplak halde yerde yattığını görmek, rüyayı gören kişinin maddi anlamda yaşayacağı aksiliklere delalet eder. Kişinin kazancı ya da miras yolu ile elde edeceği gelirinde aksilik yaşanacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Yabancı Biri ile Yerde Yattığını Görmek

Rüyada yabancı biri ile yerde yattığını görmek, rüyayı gören kişi için uyarı niteliğinde olan bu rüya, rüya sahibinin tehlikeli işler ya da kişiler ile bir arada olduğuna ya da uğraştığına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin ayağını kaydırmak isteyen düşmanlarına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16799