Rüya tabiri ara

Rüyada Yer Fıstığı Yemek

Mayıs 27, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yer fıstığı yemek, kişinin maddi olarak dar boğazda olduğu bir zaman da ummadığı bir yerden gelen paraya yorulur. Ele geçen maddi kazanç ile kişinin sorunlarını sonlandıracağına, yaşama olumlu yönleri ile bakmaya başlayacağına tabir edilir.Rüyada fıstık yemek, geçmişte yapılan yatırımların karşılığını almaya, zorluk çekmeden gelir sağlamaya delalet eder. Kişinin yürüttüğü işte büyük başarılar elde edeceğine, tanınıp, ün sahibi olacağına işaret eder. Geniş imkanlara sahip olacağınıza, ele geçen para ile yeni yatırımlar gerçekleştirileceğine tabir edilir.

Kişinin ağız tadının yerinde olacağı, her türlü bolluk içinde yaşamış olacağı ve asla geçim sıkıntısı çekmeyeceği anlamına gelmektedir. İyi ve başarılı bir gelecek, kolay kazanılan bir para ve hiç kesilmeyen bir şansa da yorumlanır. Yer fıstığı yiyen kimse her zaman şanslı olur ve elini attığı her işten muvafakiyetle ayrılır. İmrenilen bir yaşama ve herkes tarafından saygın biri olarak anılmaya da delalet eden rüya, evliler için parlak gelecekli ve başarılı evlatlara sahip olmaya da işaret eder.

Rüyada yer fıstığı görmek, rüya sahibinin geleceğe yönelik çalışmalar içerisinde olacağına ve bu anlamda da doğru adımlar atacağına işarettir. Yine rüyada yer fıstığı görmek, maceradan maceraya koşmakla tabir edilir ve beklenmedik gelişmeler sonucunda hayatın değişecek olmasına, hayırlı yeniliklere ve neşe dolu günlere işarettir. Rüya sahibinin sosyal anlamda da güzelliklerle karşılaşacağına yorumlanır.

Rızık kapılarının genişlemesine, geçim derdi yaşamadan hayatı rahat bir şekilde sürdürmeye yorulur. Bazen de kişiyi ruhi ve fiziki olarak sıkıntıya sokan durumların son bulmasına, keder ve gamdan kurtulmasına rivayet edilmiştir. İhya yorumuna göre, bedenen yorulmadan kazanç sağlamaya, bazen de gebe birinin doğumunun yaklaştığını bildirir. Mal ve nimetin daim ve bereketli olacağına, kıskanılan bir yaşamınız olacağını gösterir.

Rüyada kabuklu fıstık yemek, kişiye faydası dokunmayacak gelire işaret eder. Gören kişinin gecesini, gündüzüne katarak, çok emek ve çaba göstererek elde ettiği kazancın kendisine hayır getirmeyeceğini bildirir. Bu uğurda sağlığından olmasına, sıkıntı görmek olarak da tabir edilmiştir. Fakat bir takım tabircilere göre ise, tam aksi yönde yorumlanmış olup, rızkın kat ve kat artacağı olarak yorumlamışlardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5667