Rüya tabiri ara

Rüyada Yeni Telefon Almak Görmek

Mart 19, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Yeni Telefon Almak: Rüya sahibinin gerek iş gerekse aile yaşamında bütün yaşadığı problemlerin çözüme ulaşacağına yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan bir sürpriz sayesinde hayatının olumlu anlamda oldukça değişeceğine ve yaşanan bu güzelliklerden dolayı hayatının eskisinden çok daha iyi ve güzel olacağına, iş hayatında elde edilen büyük gelirler sayesinde uzun zamandır istenen birçok şeyin alınacağına, umulmayan bir kişiden büyük bir destek görmeye, aile içinde yaşanacak olan saadete, birlik ve beraberliğe delalet eder.

Rüyada yeni cep telefonu almak, gurbette olan ve özlem duyulan biri ile yakın bir zamanda karşılaşıp eski günleri yad edip stres atmaya, sıkıntılardan feraha çıkmaya, uzun zamandır beklenen bir haberin hayırla sonuçlanmasına, düzenli çalışmalarının karşılığını almaya, iş hayatında büyük başarılar elde etmeye, bu başarılar sayesinde saygınlığa kavuşan rüya sahibinin yetkilerinin çoğalacağına ve bu sayede rahatlayarak hayatının daha eskisinden çok daha düzenli ve zahmetsiz olacağına yorumlanır.

Rüyada yeni cep telefonu satın almak, rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde oldukça güvenilir, kişilik sahibi ve itibarlı insanlarla bir araya gelip keyifli sohbetler yapacağına iş hayatı açısından çevresini genişletmek adına oldukça fazla kişi ile tanışarak işlerinin daha da kolaylaşacağına, iş hayatında azimli çalışmaların ve adaletli davranışlarını sayesinde emeklerinin karşılığını alan rüya sahibinin hayatının her alanına elde ettiği başarılar sayesinde daha da güzelleşeceği ile tabir edilir. Rüyada yeni cep telefonu hediye almak, uzun zamandır oldukça zor günler yaşayan rüya sahibinin ailesinden alacağı destek sayesinde içinde bulunduğu durumdan sıyrılıp çıkacağına ve kafasının rahatlaması sayesinde iş hayatında daha da çok kendini vererek yeni plan ve projelere imza atacağına, şansın açılmasına, bol kısmetlere, oldukça emek verilip uğraşılan işlerin kolaylaşmasına ve rüya sahibine birçok kişinin saygı duyacağı anlamına gelir.

Rüyada yeni telefon görmek; Kur’an-ı Kerim’de bazı bölümlerde görülen rüyalardan, rüyaları tabir eden özel kimselerden, rüyanın ne zaman ve nasıl gerçekleşeceği anlatılmaktadır. Rüyalar hakkında bu kadar bilgi verilmesi, rüyaların hak olduğunu, doğru kişilere tabir ettirilmesi gerektiği ve rüyaların tabirinin hemen gerçekleşmeyeceği, zamanı geldiğinde ortaya çıkacağının insanlar tarafından bilinmesi içindir. Zira Hz. Yusuf as. henüz küçük bir çocukken gördüğü rüyası elli sene sonra gerçekleşmiştir. Rüyasını babasına anlattığı zaman, babası rüyayı kardeşlerine anlatmaması konusunda uyarıyor. Kardeşlerinin kendisini kıskanıp bir zarar verebileceği konusunda uyarması, rüyaların herkese anlatılmaması gerektiği hususunda yapılan bir uyarıdır ve bu uyarılar herkes için geçerlidir.

Rüya tabir eden kimseden başka kimselere anlatılmamalıdır. Rüyayı dinleyen kimse güzel huylu ve ahlaklı olmalı, kinci, hased, yalancı bir kişi olmamalıdır. Rüyayı dinlemeden önce hayır olması yönünde dua etmeli, rüyayı dikkatle dinlemeli ve yorumunu olumlu bir şekilde yapmalıdır. Yapılacak kötü yorumlar rüyanın içinde barındırdığı mesajı değiştirebilir. Bu sebepledir ki her zaman hayır dua etmek, hayra yormak yapılacak en güzel davranıştır. Rüyalar kişiye emanettir ve doğru kişiye anlatılınca emanet ehline verilmiş olur ve değer kazanır.

Rahmani rüyalar kişilere gelen ilahi mesajlardır. Hiç kimse görmek istediği şeyi rüyasında göremez. Kendisi için hazırlanmış olan rüyadan başkasını görmesi mümkün değildir. Kişi rüyalarının güzelleşmesini ve gerçekleşmesini istiyorsa, yaşantısını, huylarını, ahlakını en önemlisi gece ve gündüz ibadetlerine özen göstermeli, salih ameller işlemelidir ki ilahi lütuflara ulaşabilsin.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

944