Rüya tabiri ara

Rüyada Yeni Telefon Almak

Nisan 2, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Yeni Telefon Almak: Rüya sahibinin gerek iş gerekse aile yaşamında bütün yaşadığı problemlerin çözüme ulaşacağına yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan bir sürpriz sayesinde hayatının olumlu anlamda oldukça değişeceğine ve yaşanan bu güzelliklerden dolayı hayatının eskisinden çok daha iyi ve güzel olacağına, iş hayatında elde edilen büyük gelirler sayesinde uzun zamandır istenen birçok şeyin alınacağına, umulmayan bir kişiden büyük bir destek görmeye, aile içinde yaşanacak olan saadete, birlik ve beraberliğe delalet eder.

Rüyada yeni cep telefonu almak, gurbette olan ve özlem duyulan biri ile yakın bir zamanda karşılaşıp eski günleri yad edip stres atmaya, sıkıntılardan feraha çıkmaya, uzun zamandır beklenen bir haberin hayırla sonuçlanmasına, düzenli çalışmalarının karşılığını almaya, iş hayatında büyük başarılar elde etmeye, bu başarılar sayesinde saygınlığa kavuşan rüya sahibinin yetkilerinin çoğalacağına ve bu sayede rahatlayarak hayatının daha eskisinden çok daha düzenli ve zahmetsiz olacağına yorumlanır.

Rüyada yeni cep telefonu satın almak, rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde oldukça güvenilir, kişilik sahibi ve itibarlı insanlarla bir araya gelip keyifli sohbetler yapacağına iş hayatı açısından çevresini genişletmek adına oldukça fazla kişi ile tanışarak işlerinin daha da kolaylaşacağına, iş hayatında azimli çalışmaların ve adaletli davranışlarını sayesinde emeklerinin karşılığını alan rüya sahibinin hayatının her alanına elde ettiği başarılar sayesinde daha da güzelleşeceği ile tabir edilir.

Rüyada yeni cep telefonu hediye almak, uzun zamandır oldukça zor günler yaşayan rüya sahibinin ailesinden alacağı destek sayesinde içinde bulunduğu durumdan sıyrılıp çıkacağına ve kafasının rahatlaması sayesinde iş hayatında daha da çok kendini vererek yeni plan ve projelere imza atacağına, şansın açılmasına, bol kısmetlere, oldukça emek verilip uğraşılan işlerin kolaylaşmasına ve rüya sahibine birçok kişinin saygı duyacağı anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5068